No i co komuszki od prezydenta Pałuckiego i przyjaciele...

No i co komuszki od prezydenta Pałuckiego i przyjaciele POpapranej partyjki. Kolejna podwyżka o 10,5% CO i ciepłej wody od 1 lipca !!!!!!!W/g PAŁAUCKIEGO,podobno to URE nakazało podwyżkę.
Za ten wasz wybór - płaćcie i płaczcie,może następnym razem otworzą się wam oczy,w co wątpię znając mentalność Włocławian.

11 komentarzy

szuja

A gdzie teraz masz dobra kobiet komuszków? Teraz wszystko solidaruszki,mniej, więcej popaprani krzywdą ludzi prostych ale solidaruszki.Myślę ,że Ty co w bajce zjadłaś Jasia i Małgosie to zrozumiesz.

0 0
ID:6007

beza

Takie głupoty to może wypisywać typowy mocherek.Zero wiedzy,niedługo to Pałucki będzie odpowiadał za kryzys światowy. Skoro rządzi w tym kraju prawica to dlaczego jest tak "dobrze" przeciętnemu zjadaczowi chleba,że oprócz narzekania nie pozostało mu już nic

0 0
ID:6019

paweł

Baaboo Jaagoo. Jak mi zapewnisz dokumentem notarialnym pod rygorem karnym o karze większej od strat, że PiS będzie obniżał koszty bez obniżanie zarobków to zagłosuję na pis w najbliższych wyborach? Tylko skąd oni wezmą takiego porządnego i zarazem uczciwego?

0 0
ID:6020

zxxc

Z Cypru. Melexem przyjedzie.

0 0
ID:6021

pazdzioch

i co ja mam teraz napisac? OBCIACH !!!!!!

0 0
ID:6023

szuja

zxxc (09-07-2009, 17:31:58)
Dodam ,że białym!!!

0 0
ID:6027

Walkiria

White power!

0 0
ID:6029

zaniepokojony

Baba Jago- zobacz, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki cała siódemka zjawia się w komplecie. Wystarczy uderzyć w stół...

0 0
ID:6050

stól

proszę mnie nie bić panie Melex

0 0
ID:6056

szuja

A co robili dziadkowie Z., a?

0 0
ID:6065

johan

beza - Co robi prezydent Włocławka z rzeczniczką gdy chce zobaczyć dobrze zarządzane miasto?
Jedzie na weekend do Kowala zobaczyć jak rządzi burmistrz miasta pan Eugeniusz Gołembiewski

0 0
ID:6067


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA