Poszukuję rocznej kotki, która zaginęła 4 lipca 2009....

Poszukuję rocznej kotki, która zaginęła 4 lipca 2009. Kotka jest czarno-biała z białymi "skarpetkami" i charakterystyczną plamką na nosie. Jeśli ktoś z Państwa ją widział bardzo proszę o kontakt. tel 0-885-995-344

10 komentarzy

zbuntowany_kaloryfer

na jakiej dzielnicy - w jakiej okolicy ten kot zaginął?

0 0
ID:6045

Siersciuch

Nie dziwie sie wcale, jak ja bym był kotem i moja paniusia by mi zakladala skarpetki to tez bym zwial od niej.

0 0
ID:6051

kw

Kotka zaginęła w Michelinie.
(W dziale ogłoszenia-inne-poszukuję jest dodane zdjęcie.)

0 0
ID:6052

zxxc

"smakował jak kurczak" po chińskich knajpach bym popytał...

0 0
ID:6054

ania

kotka podana jak na zdjeciu była widziana przeze mnie kilka dni temu w parku sienkiwiczna. Niestety na drugi dzień widziałam ją na ulicy kilińskiego niestety nieżywa leżała na uboczu...mam nadzieje ze się mylę i że to nie Pańska kotka, bo jeśli to ona to bardzo mi przykro:(...

0 0
ID:6059

zbuntowany_kaloryfer

Na dobrą sprawę wszystko w chińskich knajpach smakuje jak kurczak albo kaczka po pekińsku hehe. Co nie oznacza, że źle smakuje;)
A`propos kotów - na północy Chin jest ostatnie straszny boom na koty. Całe wagony kotów wyłapywanych w innych częściach kraju zmierzają właśnie na północ Chin;). Ale spece od kuchni twierdzą, że wartość kulinarna kota stosunkowo niska jest;)

0 0
ID:6066

szuja

Wiesz kaloryfer Ty jesteś głupszy fryzjer niż myślałem. Żeby Cię kiedyś jakieś nieszczęście nie spotkało. Nie bądź taki z siebie zadowolony. Wstydzić się powinieneś a nie żarty z czyjegoś nieszczęścia sobie urządzasz. Fe.

0 0
ID:6079

zbuntowany_kaloryfer

Szujo szujo... innych może tak - ale mnie nie nabierzesz na swój rzekomy altruizm. Ani wobec niepełnosprawnych, ani zaginionych, nieszczęsnych zwierzaków. Nie ze mną te numery Brunner. Niektórzy mogliby określić Twoją postawę jako koniunkturalizm, natomiast ci bardziej radykalni jako kundlizm hehe;)

0 0
ID:6089

zbuntowany_kaloryfer

I jeszcze do "kw". Nie widziałem Twojej kotki. Dobrze byłoby gdyby się odnalazła - jeżeli jednak tak się nie stanie, to mam do wydania kociaka (w sumie to dwa) - też biało-czarne. Dwumiesięczne. I oddam w dobre ręce!

0 0
ID:6090

szuja

Od razu ostrzyżone.Haha

0 0
ID:6105


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA