Anglia wraca do węgla !!!!

,,Gazeta podaje też, że w związku z tymi planami minister biznesu Kwasi Kwarteng zwrócił się do operatorów trzech ostatnich elektrowni węglowych w kraju — w Drax, Ratcliffe i West Burton — by wstrzymali się z planowanym na wrzesień tego roku ich wyłączeniem.''''
A co na to eurokołochoz pod dowództwem ,,Ribbentropow'''' ?

7 komentarzy

gość-66014

Bo tam mądrych ministrów nie mają. U nas teraz elektrownie na chrust bedą budować. Teraz nowe hasło wyborcze PIS :
" Gałęziówka nową gałęzią przemysłu " I znów świat będzie nam zazdraszczał !!

38 1
ID:84492

gość-91352

@~gość-66014: Niemcy juz ,,pozadraszczali '' bo wstrzymali likwidację starych elektrowni atomowych i otworzyli nową kopalnię węgla jednocześnie szczując w eurokołchozie na Polskę . Wicie , taka bratnia współpraca jak za czasow Ribbentropa i Mołotowa ...

0 38
ID:84509

gość-66014

@~gość-91352: Przeczytaj książkę na faktach pt. " Polska - niespełniony sojusznik Hitlera " Krzysztofa Raka to Ci może coś w saganku wiedzy " króżganek " się objawi. Wiedzy zero ale tupet głupoty nieograniczony.

42 1
ID:84511

gość-67732

@~gość-66014: Twoja rada to rada ,,typowego tupeciarza głupoty'' więc bezwartościowa , podobnie jak poglądy pana Raka hodowane na gruncie antypolskiej propagandy .

0 41
ID:84520

gość-66014

@~gość-67732: Znasz pojęcie " materiały zródłowe " ? Dokumenty, zdjecia ,itd.? To w/g Ciebie głupoty ? Goering na pogrzebie piłsudskiego ( są zdjecia ) - to w/g Ciebie fotomontaż ? Dokumenty i zdjecia to są "poglądy " ?
Myślałem ,że z myślącym rozmawiam ale jak ktoś kwestionuje zródła historyczne bo ma inne poglądy to rozmowa z kimś takim jest bez sensu. Pan Rak podaje fakty historyczne oparte na uznanych ,bo istniejących ,zdjęciach i dokumentach a Ty o poglądach trajkoczesz ? Jesteś historycznym ignorantem u którego polityczne fiksum-dyrdum ignoruje fakty .
Wpisz wujowi Google hasło " goering na pogrzebie piłsudskiego " to Ci dopiero poglądy zagotuje ! A na rocznicowej mszy po jego śmierci Hitler był :https://wiadomosci.onet.pl/kraj/85-rocznica-smierci-jozefa-pilsudskiego-zaloba-w-iii-rzeszy-to-popularny-mit/jlvcwt
Przeczytaj " tupeciarzu " ignorancji faktów w imię narodowej dumy opartej na głupocie historycznej.
TO pewnie Częstochowę , w/g Ciebie , przed szwedami Matka Boska obroniła tylko jej obrazu tam nie było ale dla "prawdziwego patrioty " fakty się nie liczą tylko duma połączona z głupotą ma sens.

42 0
ID:84522

gość-32816

@~gość-66014: ,,w/g ciebie'' ? Nie , ja nie mam ambicji historyka , ale na studiach technicznych nauczono mnie szukać wiedzy w wielu źródłach . A z nich wynika że Polskę zawsze sprzedawali ,,patrioci '' na żołdzie albo niemieckim albo ruskim . I tak jest do dziś co widać na arenie eurokołchozu . I to jest najwazniejszy i tragiczny wniosek z historii , a nie jakieś przemyślenia ,,raczka '' czy innego mysliciela opłacanego przez fundacje Batorego albo Sorosa . Ględzenie o chruście w kraju o największych zasobach węgla w Europie tez jest przejawem swińskiej propagandy sponsorowanej skąd ..... no raczej nie z z Ameryki poludniowej ale z Berlina .

0 27
ID:84546

gość-66014

@~gość-32816: Historia jest dla ludzi myślących a nie dla " histerycznych patriotów " . Fakty wynikające z dokumentów i zdjęć to w/g Ciebie przemyślenia ? Na studiach technicznych nauczyli Cię "szukać wiedzy w wielu źródłach " ? To pewnie prawo Archimedesa , Kirchhoffa czy Ohma różni się w zależności od zródła ? Ty czasem na podstawówce nie skończyłeś a ambicja z ego zrobiła z Ciebie tak potężny umysł ,że to Ty ustalasz fakty ? Pewnie w TVPis musisz być ekspertem bo tam tylko " najlepszych " biorą a i predyspozycje intelektualne widać na odpowiednim poziomie.

21 0
ID:84555


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA