A ja sobie tak mysle, kto zostanie prezydentem Naszego Miasta...

A ja sobie tak mysle, kto zostanie prezydentem Naszego Miasta za niedlugo i ktorzy z radnych maja szanse zostac w radzie?

Czy ktos moze ma jakies propzycje? Wizje? Przeczucia? Albo po prostu troche pobredzi, pusci wodze fantazji :-)

Wiec kto?

10 komentarzy

pazdzioch

na dzien dzisiejszy tylko Palucki

0 0
ID:6171

szuja

Jeśli chodzi o radnych to tak jak powiedział p. Kurski.Haha

0 0
ID:6178

pazdzioch

co do radnych, uwazam ze powinno sie wykopac Piotra M.,Rajmunda O.,Marka M.,Jerzego R.. O to moje typy :}

0 0
ID:6181

zxxc

Mój typ to zmienić cala ekipę ;) Niby lepsze wrogiem dobrego, ale to co mamy teraz w żaden sposób nie jest dobre, więc jestem usprawiedliwiony w swoim osądzie.

0 0
ID:6185

ha ha

Cala ekipa, przyjdzie druga jeszcze gorsza. Ale tak prawde mowiac to nie mamy wplywu na nic. Listy robi D., L. z P., Z. i ekpia WWS (tam przynajmniej malo do korytka wiec wezma nazwiska znane a one moze pociagna reszte, nie maja wyjscia, bez nazwisk z gorki nie maja szans).

A wiec ........... uwaga........... beda te same ryjki :-)

0 0
ID:6188

szuja

Moje typowanie się zgadza.

0 0
ID:6194

pazdzioch

o przepraszam wkradl sie blad literowy, oczywiscie chodzilo mi o Marka K.

0 0
ID:6219

szuja

Czy to Ty Pazdzioch nie nie podałeś nazwisk, czy admin zmodyfikował. Przecież Kalinowski jest osobą publiczną. O co tu chodzi.

0 0
ID:6221

Stacha

Rozgonić to towarzystwo wzajemnej adoracji i cwaniaczków.Niech młodzi rządzą-jeszcze nie zmanierowani.Radnych wszystkich do wymiany - niektórzy już emeryci niech odpoczywają .Potrzeba jest młodej krwi i ludzi z wyobraźnią.Trzeba działać dla Nas,dla Miasta a nie bawić się w układy koleżeńskie.Nazwiska się powtarzają i to jest już niezjadliwe.

0 0
ID:6223

wołek zbożowy

Moim zdaniem przy obecnym poparciu PO będzie miało z 10 radnych, po 2 w okręgu. Rozumiem przez to, że obecni zostaną z dobrych miejsc na liście i nowi dojdą. PiS pewnie zdobędzie po jednym mandacie w każdym okręgu i będzie miał 5 radnych (ci sami). SLD tez minimum 5, a może nawet gdzieniegdzie przeskoczyć PiS, wiec może tak jak teraz będą mieli 7 (liczę z panią H., która w zasadzie jest z nimi, choć nie formalnie). WWS ma 4 radnych i pewnie to utrzyma ze względu na znane i popularne nazwiska, czyli znów ci sami.
Podsumowując: nie liczę na to, że zmieni się więcej, niż 3-5 radnych, chyba że same komitety wyborcze inaczej ustawią listy, nie umieszczając na przykład któregoś z obecnych radnych.
A prezydent raczej z PO. A kto? Ten, kogo wystawią. Przy takim poparciu (50% w ostatnich wyborach) włocławianie nawet konia na prezydenta wybiorą, byleby był z PO.

0 0
ID:6229


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA