Mam dość, jak robią Planty II i studzienki gdzie w drodze...

Mam dość, jak robią Planty II i studzienki gdzie w drodze oczywiście. Mam nadzieję, że jedynka część przewidziana do remontu nie będzie miała studzienek w jezdni, tylko w pasie zieleni, żeby w czasie remontu nie rozrywać setki tysięcy złotych kosztującego asfaltu, nie przerywać ruchu w trakcie remontu, bo kanalizacja, i po następne takie kanalizacje byle gdzie na jezdni, to ciagle pukanie autem o nie, to jest jakies nienormalne. Ale co sie dziwic, jade sobie WEGLOWA i tam co chwila kanalizacja w jezdni i jeszcze byle jak, bo by mogli po srodku danego pasa, auto by przejechalo po srodku, ale nie musi byc slalom, to tu to tam kanalizacja, a jakze, jak tak panie ten i tamten i jeszcze tamten z UM bedziecie robic, to szkoda slow, zrobcie cos jednego a tak porzadnie, zeby nie mozna bylo sie doczepic, nauczcie sie robic PORZADNIE, z GLOWA !!!!

20 komentarzy

zxxc

Podpisuje się rękoma i nogami.

0 0
ID:6175

szuja

Napisz oficjalne pismo do Prezydenta Miasta Włocławek we Włocławku niech Ci wyjaśnią podległe mu służby w czym jest problem.

0 0
ID:6176

oburzony

Proponuje, wyslac maila do UM, niech kazdy kto to przeczyta wysle maila, wiecej maili to moze odpowiedza, bo ja juz pisalem do prezydenta i nawet odpowiedzi nie bylo.

0 0
ID:6184

BarT

to Polska... łatwiej im zrobić studzienki w jezdni niż przesuwać całe kolektory i sieci pod pasy zieleni czy chodniki :/ zresztą co w tym kraju jest robione porządnie i z głową ? nic...

0 0
ID:6189

świnka Peppa

Ale inaczej formułuj wypowiedź w ewentualnym piśmie do UM, bo 3 razy musiałam przeczytać post aby go zrozumieć. W UM na bank nie będą sobie takim bełkotem głowy zawracali i po prostu pójdzie do kosza.

0 0
ID:6191

szuja

BarT (13-07-2009, 15:58:34)
NapisałeŚ ...co w tym kraju zrobione jest...itd. A TY Z JAKIEGO KRAJU POCHODZISZ,ZE TAK krytykujesz MÓJ KRAJ.

0 0
ID:6193

dareek

zeby tego nie zrozumiec co tu jest napisane to trzeba byc naprawde ograniczony, wiec takich ludzi na pewno nie ma w UM, sami fachowcy i trzezwo myslacy urzedasy, wiecej jeszcze biurokracji wiecej pracy bedzie, rozpatrzenia, analizy, sondaze, ze studzienki w drodze, przy moze gdzie popadnie w jezdni, ile milionow by poszlo na same gdybanie, a robota nie wykonana

0 0
ID:6195

wyborca

Po pierwsze, to Oburzony, miej pretensje do swoich rodziców, ze urodziłeś się sto pięćdziesiąt lat za późno. Wtedy była kanalizacja bez studzienek i kolektorów.
Po drugie to już się znalazł prowokator z opozycji. Niezły pomysł. Studzienki i kolektory w trawnikach (pod oknami). Z. i C. tylko na to czekają, żeby po raz kolejny zadymić Włocławek, ze władze miasta chcą smrodzić mieszkańcom pod oknami.
Alleluja i do przodu. A może by tak kanalizację pobudować jak sieć komórkową.

0 0
ID:6196

ON

W trawnikach LOL czytanie ze zrozumieniem wyborco, bo ręce mi opadły.

0 0
ID:6199

Wyjechany

Widać że 'wyborca' nie ma auta buahaha
wolałbym mieć jak to napisałeś studzienki w trawnikach niż pod kołami auta

0 0
ID:6203

wyborca

A z czego ON się tak śmieje, widocznie ulicy w mieście nie widział. Ulica jednojezdniowa, chodniki i ścieżka rowerowa jeszcze gorsza od jezdni a pasy zieleni pod oknami czyli trawniki. No i gdzie ta kanaliza ma iść? W trawniku bo przecież bokiem nikt jej pod ten trawnik nie wepchnie. Nawet Pan Pikuś. Jeśli kogoś interesuje to mam rower. Samochód też śmierdzi.

0 0
ID:6204

gogus

czy Wy jesteście poważni jak moze nie być studzienek przecież pod jedynka idzie chodzby kolektor deszczowy to jak mozna przesunąc studzienki? halo? czy tutaj ktoś myśli czy nie? jedyne rozwiazanie to zmniejszenie ilości albo nowoczesne rozwiązania w tej sprawia . Myślec ludzie

0 0
ID:6205

świnka Peppa

A Darkowi proponuję zapoznanie się ze znakiem interpunkcyjnym zwanym potocznie kropką. Wiem co mówię. W UM nieczytelne pisma są po prostu nieczytane :)

0 0
ID:6207

moher

świnka peppa - nie wypisuj bzdur, proponuję abyś poczytała kodeks postępowania administracyjnego,o tym czy pismo,jest skargą czy wnioskiem,decyduje treść pisma a nie jego forma zewnętrzna.

0 0
ID:6213

romek

Gogus popraw beret, co ma wspolnego deszczówka z umiejscowieniem studzienek.Dlaczego za granica mozna a u nas nie?

0 0
ID:6216

świnka Peppa

Ty Moher wiesz swoje, a ja wiem swoje.

0 0
ID:6217

moher


Czy taka jesteś w rzeczywistości?

0 0
ID:6222

świnka Peppa

Ehhh Moherku, Moherku...

0 0
ID:6235

DODAM

PROSTE ROZWIAZANIE, NIECH ZROBIA CHOCIAZ TAK, ZE TE STUDZIENKI SA NA SRODKU DANEGO PASA RUCHU, A NIE JAK W PLANTY II KTORA SIE OBECNIE ROBI STUDZIENKI SA ROBIONE GDZIE POPADNIE, OK, W JEZDNI, JAK SA LENIWI NIECH BEDZIE, ALE TROCHE INTELIGENCJI, STUDZIENKA POWINNA ZNAJDOWAC SIE W CZASIE JAZDY MIEDZY KOLAMI, A W NIE MIEJSCU KOLA, ZA KOMUNY TAK ROBIONO I DZISIAJ NIKT NIE DBA O TO, TRZEBA TROCHE WYSILKU I WIECEJ PRACY, ALE ZA KILKANASCIE LAT BEDZIE LEPIEJ WSZEDZIE, NA WYREMONTOWANYCH TRASACH, A TAK TO CIAGLE TA BYLEJAKOSC. JESLI CHODZI O JEDYNKE, TO JAK NAPISALEM, POSRODKU PASA RUCHU, A NIE W MIEJSCU, GDZIE JEST RUCHU KOL AUT. CHOCIAZ JAK ROZMAWIALEM ZE ZNAJOMYM, TO NIEPRAWDA JEST ZE TO JEST WIELKI PROBLEM, TYLKO, JEST CZASOCHLONNE BIUROKRATYCZNIE, I POTEM TRZEBA TROCHE KASY WIECEJ WYDAC, ALE MOWI, ZE SIE OPLACA POTEM, PRZY REMONTCIE, BO RWANIE ASFALTU KOSZTUJE !!!

0 0
ID:6240

Rumun

Słyszałem że POdobno sam Schetyna ma się pojawić na otwarciu drogi Planty II na która się dołożył.

0 0
ID:6246


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA