" Inspirujące mogą być również przedmioty pozornie...

" Inspirujące mogą być również przedmioty pozornie niepozorne. Na przykład członkowie kapeli Zbuntowany kaloryfer. Grupa debiutowała na jarocińskim konkursie. W kategorii "futurystyczny sprzęt AGD" bezkonkurencyjnie króluje nazwa zespołu Stereofoniczna pralka do szycia."

Poniewaz,u nas na nobliwym forum,bardzo aktywny jest zbuntowany kaloryfer/nawet wówczas gdy nie ma nic do powiedzenia/ to przytaczam fragment tekstu o idiotycznych nazwach zespołow muzycznych.

9 komentarzy

zbuntowany_kaloryfer

Moher, pamiętasz epizod z naszej dyskusji, ten o wypowiedziach internautów na forach? Kiedy napisałem, że na pewne wpisy dot. pewnych kwestii nie ma sensu reagować i podchodzić do nich emocjonalnie? Powyżej masz przykład: post niejakiego leo - post, którego całość jest aktem agresji. To dobry przykład złego przykładu;))
Poza tym wygląda na to, że daru jasnego wyrażania własnych myśli to Pan Bóg poskąpił biednemu leo hehe.

0 0
ID:6210

krzysztof_naubi

Leo, to co Tobie wydaje się idiotyczne według innych jest genialne... Gdy pierwszy raz usłyszałem nazwę zespołu "Kombajn do zbierania kur po wioskach" od razu wiedziałem, że tworzą go wyjątkowi ludzie, nie zawiodłem się...

0 0
ID:6211

zając

a ja uważam że "leo" podsumował cię celnie, niestety to tekst dla ludzi z wrodzoną inteligencją... więc nie ma się co dziwić, że nie zrozumiałeś hehe

0 0
ID:6212

szuja

Cześć solidaruszki!
Brawo zając.Dodam ,że facio po Uniwerku więcej powinien umieć niż tylko strzyc klientów brudna maszynką.

0 0
ID:6215

zając

ano "szuja" co zrobić... czytając te "wyrzygiwania" kaloryfera nietrudno wyrobić sobie o nim zdanie i cóż nasuwa się mi jedno: człowiek ze wsi może wyjść, ale wieś z człowieka rzadko.

0 0
ID:6218

zxxc

Miastowy się odezwał.

0 0
ID:6224

zając

co zrobić... hehe

0 0
ID:6234

czytający

Kaloryfer! Gdzie się przepadłeś??? Trzeba uprzedzać ludzi kiedy się urlopuje! Tylko wracaj ino szybko!

0 0
ID:6236

siedem

hehehehe, teraz "kaloryfer" to "czytający"? kadzisz sobie koło d... chłopie hehehe

0 0
ID:6243


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA