Witam. Wzorem bardzo sympatycznego miasta, jakim moim zdaniem...

Witam. Wzorem bardzo sympatycznego miasta, jakim moim zdaniem jest Gdynia, chcialbym dowiedziec sie/zapytac gdzie we Wloclawku mozna zakupic lub otrzymac naklejke Wloclawek (chodzi o logo Wloclawka ze szkicem mostu - tak jak na stronie http://www.wloclawek.pl/aktualnosci/12724.html). Mieszkancy Gdyni posiadaja czesto na swoich samochodach naklejki "Gdynia moje miasto". Poniewaz mieszkam we Wloclawku, i choc wiele rzeczy tu sie dziejacych moze temu zaprzeczac to lubie to miasto i chcialbym rowniez pokazac, ze JA jestem z Wloclawka. W informacji turystycznej niestety nie mozna zakupic takiej naklejki na przezroczystej folii... Moze wiec ktos orientuje sie , gdzie mozna taka zdobyc/zakupic? W Gdynii mozna otrzymac ja bezplatnie w Urzedzie Miasta. Czy u nas ktokolwiek posiada w sprzedazy cos takiego? Z gory dzieki za informacje!!!

3 komentarze

Robert

Człowieku, chcesz żeby porysowali Ci samochód?

0 0
ID:6930

mieszkaniec

Dlaczego mieliby porysowac? Jesli trafie na debi.i to nawet bez niej porysuja. Poruszam sie po calej Polsce, jezdze autem na warszawskich tablicach i z tego powodu powinienem bac sie pojechac do Lodzi czy Krakowa. Wszystko zalezy od kultury innych a nie od tego jaka mam naklejke na samochodzie

0 0
ID:6943

zxxc

Naklejka powinna przedstawiać dziurawe jak ser drogi... Z tego jesteśmy znani na całą Polskę..

0 0
ID:7017


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA