MAMY XXI WIEK !!!!!!!!!! Poczta Polska w naszym mieście...

MAMY XXI WIEK !!!!!!!!!!

Poczta Polska w naszym mieście odnosi wspaniałe sukcesy.
Można do nich zaliczyć również to,że list wysłany z inspektoratu ZUS we Włocławku w dniu 09.05 dotarł do adresata zamieszkałego kilkanaście ulic dalej w dniu dzisiejszym t.j.14.05 .Aż pięciu dni potrzebowali pocztowcy na wykonanie "usługi" .Brawo panie i panowie spod znaku trąbki.Mamy wspaniały XXI wiek.

2 komentarze

Szuja

A ja powiem ,że nie jest tak z naszą pocztą źle. Ceny są przystępne.Paczka z Włocławka do Zakopanego idzie 2 dni priorytetem.Zamówiłem prywatny odbiór przesyłki poczty prywatnej. Czekałem trzy dni . Nikt nie przyjechał i nawet mnie nie przeproszono. Na moją interwencję odpowiedziano mi ,że pracownik nie zdążył dojechać bo było późno , czy coś tam. Koniec i kropka ma gdzieś takie usługi .Jeszcze jedno prywatna poczta bierze za paczkę trzy razy tyle co Poczta Polska.

0 0
ID:193

Chasm

Z pocztą polską nie jest źle? Jest tragicznie. Na mój adres paczki z allegro przestały dochodzić już dawno temu. Ciągłe reklamacje doprowadziły do tego, że zacząłem wykorzystywać adres znajomych. Po kilku przesyłkach tam również paczki (oczywiście priorytetowe) przestały dochodzić. I znów reklamacje.
Paczki po prostu są kradzione i tyle na ten temat. I to tutaj, a nie w miejscu nadania, gdyż nadawcy pochodzą z różnych części Polski.
Ostatnio paczka z Białegostoku szła 1 dzień (CUD!!), ale co z tego, skoro listonosz przyszedł, nikogo nie zastał i nie zostawił awizo. Paczka przeleżała tydzień, niewiele brakowało, aby została zwrócona do nadawcy.
Teraz jak tylko jest możliwość korzystam z kuriera, a poczcie życzę dobrej konkurencji, która pośle ją do piachu.

0 0
ID:194


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA