Odnośnie festynu zorganizowanego na ulicy wiejskiej dnia...

Odnośnie festynu zorganizowanego na ulicy wiejskiej dnia 29.08 wszystko skapuje że do 22 mogą sobie naparzać ale jest juz dano po a co nie którzy chodzą do pacy w niedziele na godzinę 6 rano i im n...... do pod oknem jakiś wieśniak. Mam nadzieje że organizator i ten co drze tego ryja przez mikrofon będą mieli sraczkę przez kolejną całą noc

2 komentarze

wloclawianin_ssc

witamy w mieście malkontentów. I co się stało, że festyn skończył się o 22:35 a nie 22:00. Normalnie tragedia, skandal, prokurator! Też musiałem dziś wstać o 6:15 i jakoś nie marudziłem bo wiem, że są ostatnie dni wakacji i trzeba to jakoś "odreagować" ;) Jakie to jest chore! Pojedzie się do Krakowa, Warszawy, Gdańska, Krakowa, ba! nawet Torunia. Tam imprezy są do 23-24 czasami i jakoś ludzie nie marudzą bo wiedzą bardzo dobrze w jakim miejscu mieszkają, że tego potrzebuje miasto. A tutaj ledwo 35minut przeciągnął się festyn po 22 i wielka tragedia, jakie to miasto jest dołujące. Ciągle źle, ciągle nie tak...

0 0
ID:7086

SZON

Człowieku nie narzekaj,najpierw płaczecie że w tej dziurze nic się nie dzieje,ale jak już coś dla Was zorganizują to też zle.Trzeba było sobie zatyczki w aptece kupić i miał byś po kłopocie.A sraczki to Ty się nabawisz przez nerwy wyluzuj ...

0 0
ID:7087


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA