Dzisiaj na stronie miejskiej jest relacja zdjeciowa z...

Dzisiaj na stronie miejskiej jest relacja zdjeciowa z podpisania umowy z wykonawcami boisk. Wszystko ok by było, ale oszołomiło mnie zdjęcie ostatnie. Jest na nim rzeczniczka prezydenta. Uważacie że to normalne, ze na miejsim portalu - zresztą już nie pierwszy raz - tam gdzie mowa o ważnych wydarzeniach, promuje się rzeczniczka. sama siebie?

7 komentarzy

Agata

A kiedyś słuchałaś tej "rzeczniczki" ? Szkoda, wybitny talent, uczennica Urbana Dziękuje !

0 0
ID:7108

big

Nie jest to normalne. Znam ją i wiem, że bardzo lubi być na piedestale. To sie nazywa narcyzm

0 0
ID:7109

krzysztof_naubi

A ja staję w obronie rzeczniczki. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do jej osoby. Często denerwuje mnie to, co mówi, bo zwykle musi bronić rzeczy nie do wybronienia, ale taka jest jej praca. Wydaje mi się, że ma duży dystans do tego, co robi i za to ją lubię.

0 0
ID:7110

pier

Dystans, jaki dystans? Jakby miała dystans, to by sie nie pchała tam gdzie nie powinna być. Rozumiem, przy okazji, ale jedno zdjęcie i tylko ona na nim?

0 0
ID:7113

mini

To takie chałupnictwo a nie konkretna praca...Można sie pokazać, pousmiechać, przy tym nic nie wiedzieć. Ach, mam kiepskie zdanie na temat Pani Moniki.

0 0
ID:7115

jajb

A to ciekawy wątek. Obserwuje go od wczoraj i jakos inne mi te komentarze sie wydały. Watek ciekawy, bo tez uwazam że to osoba zarozumiała, bufonowata, kokieteryjna i wykorzystująca wszystko co sie da aby sie wspinać po szczeblach SLD-owskiej drabiny.Tylko gdzie ten szczyt? Na dodatek to najbardziej kiepski rzecznik jakiego znam.
Na stronach miejskich powinna stanowic tło, a jak chce sie pokazywać to sa inne portale które to umozliwiaja.

0 0
ID:7133

krzysztof

No tak, nareszcie ktoś skomentował naszą ratuszową pannę.To jest najbardziej pewna siebie osoba jaka znam. Korzysta ze wszystkich sposobności aby być ważną. Ciekawe jak długo, bo jak Pałucki przegra wybory to i ona sio. Najwyższy czas.

0 0
ID:7159


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA