KŁAMIĄ ZE POMAGAJĄ / A RACZEJ ODBIERAJĄ

NIBY TACY POMOCNI Z MOPRU A ZABIERAJĄ ZASIŁKI CELOWE , TYTUŁUJĄC SIE ZE TO WYTYCZNIE Z GÓRY CO MAJA MOWIC ZE NIE MA SASIŁKU CELOWEGO A W ZAMIAN TEGO WCISKAJĄ KARTKI NA OBIADY , I TO JESZCZE DO TAKIEJ JADŁODALNI GDZIE TO JEDZENIE JEST OCHYDNE ZE NAWET OBCY PIES Z ZAPŁOTU TEGO JESC NIE CHCE . DAJĄ OKRESOWE ALE MAŁO TEGO , WCISKAJĄ KARTKI NA SIŁE JEZELI TEJ KARTKI NA OBIADY NIE PRZYJMIESZ TO SZANTAZUJĄ ZE ZABIORĄ ZASIŁEK OKRESOWY . TAKA MA BYC POMOC ZE STRONY CAŁEJ TEJ DYREKCIJ Z MOPRU I SOCIALN???? BO CHYBA SOCIALNE SA OD TEGO BY POMAGAC A NIE ZABIERAC I WCISKAC NA SIŁE KARTKI DO JADŁODALNI KTÓRA MA SERIO JEDZENIE NIE GODNE JEDZENIA !!!!!! A JESZCZE CO LEPSZE PO CICHU DAJĄ UKRAINKĄ PO 1400 ZŁ MIESIECZNIE A NAM MARNE GROSZE 300/388 ZŁ OKRESOWEGO NA CAŁY MIESIAC ZA CO NAWET NA OPLATY NIE STARCZA LEKI ITD... A UKRAINSCY IMIGRANCI ZYJĄ JAK KRÓLOWIE GDZIE TU LOGIKA W TYM MIESCIE ????? MOPR NIE MA PRAWA NIKOMU SIŁA WCISKAC KARTEK NA OBIADY !!!! A DYREKTOR MOPRU JAK JEST TAKI CHCIWY NA POMOC INNYM TO NIECH SAM IDZIE I JE OBIADKI Z TYH KARTEK . OSZUKUJĄ I ZAŚLEPIAJĄ NAM OCZY KŁAMSTWEM ZE NIE MAJĄ BUDZETU PIENIĘZNEGO NA POMOC DO CELÓWEK . TO JEST MOJE ZDANIE I WYPOWIEDZ JA TU NIE OBRAZAM A WYPOWIADAM SWOJE ZDANIE NA TREMAT WŁOCŁAWSKIEGO MOPRU .

5 komentarzy

gość-68398

Tu jest odpowiedź -
Tak wzrosły zarobki prezydenta Włocławka
Warto zaznaczyć, że jesienią 2021 roku, Rada Miasta Włocławek ustaliła nową wysokość zarobków prezydenta Marka Wojtkowskiego. 30 listopada 2021 roku, przyjęto uchwałę, na mocy której miesięczne zarobki prezydenta Marka Wojtkowskiego ustalono na poziomie 18 940 złotych brutto, co oznacza podwyżkę o 8 tysięcy złotych. Wcześniej prezydent Włocławka zarabiał miesięcznie 10 tysięcy 940 złotych brutto. Nowa stawka miała być wypłacona z wyrównaniem od 1 sierpnia 2021 roku.

Przypomnijmy też, że przed podwyżką, prezydent zarabiał w ratuszu mniej, niż dwójka jego zastępców: Krzysztof Kukucki (zarobił w 2020 roku o ok. 3 tys. zł więcej, niż prezydent Marek Wojtkowski) i Domicela Kopaczewska (ponad 92 tys. zł więcej).

2 2
ID:84855

gość-98969

Wróć na TVPinfo a przekonasz się ,że jest dużo lepiej niż piszesz !

3 1
ID:84859

gość-82699

@~gość-68398: Domicela to ma inny żołądek.a są co na chleb i leki brakuje.Nienawidze ich wszystkich.potrzebs tu CBA

1 1
ID:84944

Lala20


Polska bieda ma twarz emeryta,a co gorsza, ma twarz człowieka pracującego.

0 0
ID:84957

gość-75356

@~Lala20: Masz przeblyski rozumu , oby te przeblyski zagościły u Ciebie na dłużej ...

0 0
ID:84968


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA