Panie pośle Zbonikowski, to wielki wstyd. W tym wieku już...

Panie pośle Zbonikowski, to wielki wstyd. W tym wieku już skleroza? A może to tylko kamuflowane cwaniactwo. Pan chyba zapomniał o tym, że pan rozpoczął walkę z prezydentem Pałuckim zanim jeszcze ten złożył ślubowanie. Marzenia o PiS-owskim komisarzu we Włocławku rozwiały się tak jak rozwiał się mit o prawie i sprawiedliwości w Prawie i Sprawiedliwości. Wyjechał pan na Wiejską na plecach spółdzielców m.in. i z Włocławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Obiecywał pan cuda jak to każdy wreszcie zostanie właścicielem „swojego mieszkania”, pozbędzie się jarzma i wyzysku ze strony klik kolesiów, czyli zarządu i całej rzeszy urzędasów. I co? Wielkie nic a nawet gorzej. Ta pańska ustawa to wielki bubel, który zamiast likwidować molochy daje im większą prawną władzę. Nie przeczę, że nikt na tym skorzystał. Pan zapewne tak. A w spółdzielni jest wiele bezprawia. No cóż, jest pan prawnikiem z PIS-u, więc to w pewnym sensie pana tłumaczy, ale nie usprawiedliwia. Wracając do spraw miasta. No cóż, argumentacja na poziomie piaskownicy. Czysty populizm, zero faktów. „...Rzadko przyjmuje interesantów...”. A od czego są urzędnicy w magistracie? Gdyby prezydent miał wszystkich przyjmować i załatwiać sprawy to: po pierwsze, po co kilkuset urzędników a po drugie, kiedy? Chociaż trochę logiki.
Drugie hasło: „...nie ma większości w Radzie...”. Panie pośle, przecież Rady nie wybierał prezydent, tylko mieszkańcy Włocławka. A że wybrali nieudaczników, którzy dbają o swoje drobne interesiki, a o sprawach całości miasta i jego mieszkańców trudno im nawet myśleć, a może nie mają czasu, to, do kogo pretensje? Trzecie hasło: „Zwolnił z pracy członków rodzin radnych.” Kogo i za co? I dlaczego w liczbie mnogiej? Bo historie o tym jak odwrotnie postępował poprzedni prezydent, czyli przyjmował członków rodzin, nie patrząc na kompetencje, krążyły nie tylko po targowisku.
A teraz ja mam pytanie. Jaka alternatywa? Kto się szykuje na fotel prezydenta? Może łatwiej byłoby zrozumieć te całe harce? Potrafiłbym być może zrozumieć przyczyny gdyby to był pan. Ale mam nadzieję, że pan przeczyta dokładnie ustawy o organizacjach pozarządowych i ich finansowaniu. Nie robi się kampanii partyjnych za samorządowe pieniądze.

2 komentarze

ja

Panie Dionizy! Pusze pan same banialuki! Jeżeli jest pan za obecnym prezydentem toniech pan mi wskaże jego zasługi dla miasta w tej kadencji!? to że sie zmiejszył deficytmiasta? ale gospodarz!!! a gdzie sa nowe inwestycje w granicach miasta??? Ten cały nasz "pan" prezydent powinien mieć troche honoru i podać się do dymisji zanim się całkiem skompromituje!!! pozdrawiam!

0 0
ID:202

Eustachy

faktycznie jestes ograniczony, zmniejszenie deficytow do nadwyzki milionowej okolo, tym samym zaoszczedzenie pieniedzy daje teraz mozliwosc zaciagania tym samym wiecej kredytow niz rok temu, czyli mozna inwestowac i sie zadluzac wiecej niz wczesniej, mysl gosciu bo smieszny jestes, 2008 rok i najblizsze pokaza co dalej poczyni prezydent, narazie dziala dobrze, nie mowie co bedzie tylko o tym co jest, nie dziala politycznie jak PIS i PO niestety, merytorycznie to z chamami sie nie rozmawia !!!

0 0
ID:204


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA