chora ideologia

Czyżby lewactwo ideologię dwóch brodaczy i syfilityka zastąpiło absurdalną ekologią POlityczną rodem z Brukseli ?
https://niezalezna.pl/475765-trzaskowski-c40-zakaz-miesa-szkolach-dokument

31 komentarzy

Lala20

~`antyekolog

K.U.L. chce stworzyć Katedrę Medycyny - zamiast stetoskopu, będzie różaniec. Trzeba będzie się wystrzegać takich lekarzy.
Powaga KUL -u, już dawno minęła.
P.S.
Indiańscy szamani byli lepsi.

8 0
ID:85171

Lala20

` `~`antyekolog

Brodacze i syfilityk swą wiedzę czerpali z dzieł filozofów greckich - syfilitykiem też był św. Stanisław Kostka.
Daj sobie spokój.

3 0
ID:85172

gość-74375

Mafia PIS rozkrada twój kraj a Ty rżniesz głupa bo ci kazali ? Orlen zarabia na rosyjskiej ropie miliardy okradając rodaków, PIS założył 45 fundacji i organizacji do okradania państwa z miliardów a Ty temat dnia wymyśliłeś ( komplement ) ? Skąd Wy się bierzecie ? Krzyżówki Jarka z kotem nie wyszły ?

33 0
ID:85174

Lala20


~`antyekolog

Chcę Cię wq..wić dobry katoliku.
Arcykatolicki król Hiszpanii Filip II zmarł na syfilis, a jakie były hece przy jego łożu śmierci.
Co to jest Escorial?

0 0
ID:85179

gość-56354

@~Lala20: jednak chyba nic nie dorówna lewackiej paranoi i tej wczesniejszej i tej obecnej . Ty nie jesteś w stanie mnie wk.... po prostu traktuję te twoje grafomańskie pseudohistoryczne rewelacje jako objaw samotności , albo wyobcowania . Być może twoje otoczenie nie chce słuchać już tych historycznych woltyżerek i dlatego zanudzasz to forum ... ? Jesli ci to pomaga ...traktuj to jako lekarstwo ...

0 28
ID:85191

Lala20

@~gość-56354:

Nie wiem, czy pisze do mnie ksiądz, czy humanista. Stawiam na tego drugiego, nabierając szacunku i zrozumienia.
P.S.
Lubię dużo czytać, w swej bibliotece posiadam 1525 książek, tomów.

2 0
ID:85193

Lala20

@~gość-56354:

Nie wiem, czy pisze do mnie ksiądz, czy humanista. Stawiam na humanistę, nabierając szacunku i zrozumienia.
P.S.
Lubię dużo czytać, w swej bibliotece posiadam 1525 książek, tomów.
Czytam dużo różnych artykułów, muszę zaznaczyć, cenię sobie księdza Adama Bonieckiego,{ mądry człowiek }, i jego
artykuły, '' Tygodnik Powszechny ''.









3 0
ID:85194

Lala20

@~gość-74375:

Nie można zapominać, że dużo zła w Polsce wyrządziła najstarsza mafia świata, drąc mordy z ołtarzy i ambon.

19 0
ID:85196

gość-71045

KOMUCHU LECZ SIĘ - SYF OD 1945 TO TWÓJ UDZIAŁ

0 14
ID:85202

Lala20

@~gość-56354:

Marysieńka, sprzedała syfa Sobieskiemu. Zwyciężył pod Wiedniem, a przegrał z syfem.
Piewca Tatr i Podhala - Kazimierz Przerwa Tetmajer przegrał z syfem, jest patronem wielu szkół. Był kobieciarzem i pijakiem.
P.S.
Lubię od czasu do czasu zajrzeć do poezji Magdaleny Samozwaniec i Marii Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej. To są tomiki.
Czy w końcowym zdaniu trąciłem o bardzo znane nazwisko?

0 0
ID:85208

Lala20

@~gość-71045:

Francja.
Pewien wysoko urodzony katolik w rozmowie z Woltairem {czyt. Wolterem}, powiedział -
'' Woltairze, za swe myśli i przekonania trafisz do piekła ''.
Woltaire odpowiedział - '' Jeżeli trafię do piekła, to będę w dobrym towarzystwie: papieży, kardynałów, biskupów, prałatów ''.
P.S.
Z całą pewnością ówczesny, nie tak dawny Prymas Polski, Sapieha, też jest dla ciebie święty?,

2 0
ID:85210

Lala20

@~gość-71045:

Jeden z posłów P.iS. powiedział - '' Telewizja Publiczna nie jest dla inteligencji, Telewizja Publiczna jest dla wyborców ''.
A więc, ten poseł miał na myśli wszystkich tych, którzy w szkoły rzucali kamieniami, wymienił też ciebie.
P.S.
Ten poseł ma u mnie dużego plusa.

16 0
ID:85211

Lala20


'' Król kłusowników '' , tfu, profesor, to jest WIELKIE URWISKO, znane w całej Polsce. Ta bestia zna rządowe URWISKA i tego
gnoja z Torunia.
Pytam, czym jest nasz kraj? - to kraj księdza, q..wy i złodzieja. Pytam, jak zachowała się Policja? To jest kraj bezprawia i
okrucieństwa. Jestem dorosłym mężczyzną, poleciały mi łzy, nie wstydzę się tego.
P.S.
Adminie, proszę o wyeksponowanie mojego wpisu.

0 0
ID:85218

gość-46425

@~Lala20: Gdyby cytować POsłów których obdarzasz estyma to trzeba by było przedefiniować słowo ,,prawda ... '' . Nie dalej jak w ub tygodniu rudy oszust naobiecywal wyborcom takie zlote gory że chyba 100% Polaków powinno za nim zaglosować ...a jednak kłamca przerżnąl dwie kolejne kadencje .Więc może w narodzie budzi się duch rozsądku na widok wilczych oczu i zakłamanej gęby oddającej hołdy bandytom z zachodu ?

0 22
ID:85223

Lala20


Jan Paweł II, wyniósł na ołtarze zbrodniarza wojennego, prymasa Chorwacji, którym był Alojzije Wiktor Stepinac.
Ten sadysta osobiście mordował Żydów i Muzułmanów, a ich dzieci wrzucał w ogień.
Kto tym faktom zaprzeczy???????????????????/
P.S.
Totalnie mam w dooooooopie wszystkich świętych.
Zapraszam - '' Mroczna historia kościoła katolickiego ''.

11 0
ID:85225

Lala20


Bardzo sobie cenię redaktora Konrada Piaseckiego.
Dziennikarz ten, zadając pytania pisuarom, powinien mieć na stole, pod ręką narzędzie, czyli basebole;a.
P.S.
Niewinni dziennikarze odeszli ze szczecińskich mediów, pozostała tylko winna pisowska szumowina.

2 0
ID:85226

Lala20


Ignacio Loyola - Jezuita, Torquemada - Biały Dominikanin, to dopiero były choooooooooje, zbrodniarze.
W temacie, powieść p.t. '' Medicus z Saragossy ''.

1 0
ID:85227

Lala20


Narodowcy - to '' Ku - Klux - Klan '' bez kapturów.

2 0
ID:85228

Lala20


Wiele lat temu, wpadło mi ręce ''NIE '' Urbana. Zainteresowałem się artykułem o wizycie J.P.II w Polsce, ale pomijam artykuł . i Zainteresowała mnie treść rysunku, dołączona do artykułu, mianowicie - zatłoczona ulica, na drugą stronę ulicy próbuje przejść
Jezus, niosący na ramieniu ciężki krzyż, podbiega do niego człowiek krzycząc - '' Z drogi przybłędo, nie widzisz że Papież jedzie ''.
Proszę, niech każdy sam sobie odpowie na treść tego rysunku.
P.S.
Prawdziwymi Polakami są, kibice na stadionach i uczestnicy koncertów, są prawdziwi, spontaniczni.
,

13 0
ID:85229

Lala20

@~gość-46425:

Jasło - Podkarpacie jest matecznikiem oszołomów. W tym mieście, Mateuszek - kłamczuszek, okazał się totalnym błaznem.
Jego tyrady były żenujące. Dostał chrypy i pianę zaczął toczyć.
Z wszystkich istot żyjących na Podkarpaciu, cenię sobie tylko konie huculskie, zwierzęta mądre i pracowite.
Następne żenady będą na Podhalu i na Ścianie Wschodniej.
P.S.
Reszta rozumnej Polski już czeka na oszołomów, złodziei, ile będzie potrzeba Policji do ochrony błaznów?

4 0
ID:85230

Lala20


Żywym archiwum afery pedofilskiej w kościele, z całą pewnością jest don Stanislao. Wezwać go na przesłuchanie, a jak będzie
krzywo gadać, na '' dołek '' z nim.

14 0
ID:85231

Lala20


Wizyta J.P.II. w Salwadorze - Arcybiskup San Salwador Oscar Arnulfo Romero, w wielu rozmowach z Papieżem, skarżył się na
poczynania junty wojskowej - Papież odpowiedział - '' Bracie, komunizujesz ........................ ''.
Kilka dni po wizycie Papieża, Arcybiskup został zastrzelony podczas odprawiania Mszy Św., osunął się na ołtarz.

0 0
ID:85232

Lala20

@~gość-46425:

Myślę, że posiadasz zachodni samochód, że w 2 -wie godziny z minutami dojedziesz na Wybrzeże, że możesz podróżować po
Europie, zwiedzać, że możesz tam pracować i wspierać finansowo swą rodzinę. Te możliwości dała Ci Unia.
P.S.
Mnie przeszkadza nasza inflacja, pomimo tego że pracuję w Bundes, ale i tu jest inflacja.

5 0
ID:85233

Lala20

@~gość-46425:

Jeszcze jeden Papież Polak a Polską rządziłby EPiSkopat - byłoby nowe państwo kościelne.
Czy my Polacy, mielibyśmy wtedy rodaka na miarę bohatera jakim był Giuseppe Garibaldi?
P.S.
Dobranoc śniegowy koleżko, niech Ci się przyśnią '' patrioci '' - q..wy i złodzieje

4 1
ID:85234

gość-97530

@~Lala20: Widać że praca wśród opalonych lekarzy i inżynierów odcisnęła piętno na twoim umyśle , sam siebie pytasz i sam sobie odpowiadasz , a to juz objaw do diagnozowania choroby przez psychiatrę .

0 21
ID:85244

Lala20

@~gość-97530:

Arabowie są prekursorami medycyny, można ich spotkać w naszych szpitalach.
P.S.
Polecam Ci powieść p.t. '' Neandertalczyk '', jest tam opis transfuzji krwi - powieść jest fikcyjna.

5 0
ID:85263

gość-26965

@~Lala20: Raczej w szpitalach przebywają ofiary tych ,,prekursorów medycyny '' i ubogacone niemki . W Hamburgu widzieliśmy jak taki opalony ,,prekursor '' na bocznej ulicy dobieral się do niemki chcąc ją ubogacić od tyłu . ,,Zabiegi'' przerwał jednak rosły niemiec który zalecił ,,prekursorowi'' posłuchać płyt ...chodnikowych . Czy takich ,,prekursorów '' masz na mysli ..jełopku ?

0 15
ID:85280

gość-71189

@~gość-26965: Ciebie też ubogacał , w pracy byłeś ?

16 0
ID:85282

Lala20

@~gość-26965:

Byłeś w Hamburgu?, ja nie byłem. Widziałeś sytuacje które opisujesz? Media niemieckie na pewno w tak obrazowy sposób nie
opisywały tych sytuacji. Podnieca cię sensacja .
Nie mam dobrego zdania o opalonych nierobach, chuliganach, kryminalistach. Merkel popełniła ciężki błąd.
Prekursorzy medycyny - Galen - Rzymianin, myślę że o nim czytałeś.
Najbardziej znany - Avicenna - Arab, skuteczny chirurg.
Rhases - Arab, jako pierwszy przeprowadził usunięcie woreczka robaczkowego.
P.S.
To jest tylko mały fragment tego szerokiego tematu. Arabskie uniwersytety - Bagdad, Damaszek, Kair, kalifaty w Hiszpanii.

2 0
ID:85285

Lala20

@~gość-71189:

On szedł jak Teresa Orlosky - na trzy baty.

5 0
ID:85309

gość-21077

@~Lala20: wyłazi z ciebie prawdziwa natura - chamsto przykryte podręcznikiem historii .Czym sie róznisz o Palikota , Nitrasa ? Tylko tym ze oni na chamstwie się dorobili ...a ty je trwonisz....

0 8
ID:85416


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA