Ludzie, proszę Was, nie komentujcie tu spraw krajowych....

Ludzie, proszę Was, nie komentujcie tu spraw krajowych. Piszecie tu o abonamencie, Afganistanie, trenerze reprezentacji, firmach ogólnopolskich, FRD, generale Skrzypczaku, no i dlaczego? Czy to są nasze lokalne bolączki? To jest lokalny portal, macie kilka ogólnopolskich, dlaczego tam nie piszecie? Nie róbcie śmietnika z lokalnego forum, jeśli każdy zacznie komentować tu to co dzieje się w kraju, to w gąszczu tak wielu doniesień znalezienie czegokolwiek o Włocławku będzie graniczyć z cudem. Od czasu do czasu fajnie jest przeczytać coś oderwanego od naszej włocławskiej rzeczywistości, ale błagam Was, jeśli już piszecie o czymś spoza tematyki włocławskiej, to omijajcie szerokim łukiem politykę i doniesienia maglowane w dziennikach ogólnopolskich.

3 komentarze

Stacha

Jestem za. Mamy dość własnych problemów/.

0 0
ID:7354

Wektor

Ja tam jestem za tym żeby każdy pisał o tym o czym chce.Może nie powinno pisać się aż tak wiele o kraju ale chyba jesteśmy jego częścią a nie zamkniętą enklawą.Czasem nie chce się wchodzić na inne portale więc wolność słowa powinna być i tutaj.

0 0
ID:7368

rondel

Popieram Wektora, wypowiadając się również na tematy krajowe (polityczne i nie tylko) to nasi wybrańcy mają szansę "wczytać się w głos ludu". :-)

0 0
ID:7373


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA