Jednego trolla mniej. Żegnam Was kochani, nie mogę już...

Jednego trolla mniej. Żegnam Was kochani, nie mogę już trwonić czasu przed komputerem, mam innego pracodawcę niż lewicowe trolle portalowe, mój jest apolityczny, nie pozwala mi lenić się, mam pospolitą pracę i nie mam tyle czasu co komuszki, a życia przez internet nie będę sobie marnował. Niestety prawie wszystko co w mieście dobre i wartościowe zostało przez obecną ekipę przemielone na kiełbasę wyborczą i jak widziałem cały ten cyrk i obłudę, zwodzenie ludzi, kłamstwa, to postanowiłem opisywać ze szczegółami te ich wspaniałe osiągnięcia ze swojej perspektywy. Ale na dłuższą metę nie daję rady, szaraczek ze mnie, poza tym powiedziałem co wiedziałem, więcej ważnych informacji i przemyśleń nie posiadam, a nie mam zamiaru powtarzać się i pisać po próżnicy. Możecie odetchnąć z ulgą towarzysze, już wiecie, że nie jestem jednym z wpychających się Waszym kosztem do koryta, po kilkunastu latach lewych rządów praca dla UM to ujma, a nie honor, szkoda, że tego nawet nie zauważacie. Pozdrawiam fajnych ludzi, których tu na swój sposób poznałem - między innymi Zbuntowanego Kaloryfera i Paździocha, mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy - we Włocławku to kwestia czasu. Pozdrawiam redakcję - ma ciężkie życie z ciągłym przeglądaniem tych wszystkich postów, ale to właśnie w byciu na bieżąco i ilości komentarzy tkwi siła tego portalu. Będzie mi brakować pisania, ale to za bardzo wciąga, nie chcę skończyć jak Kriss i pisać elaboraty, które muszą być dzielone na 3-4 odcinki.

P.S. byłem zarejestrowanym użytkownikiem, próby podszywania się będą żałosne (kiedyś u konkurencji ktoś czasem powielał moje posty), nawet gdybym chciał nie będę już miał czasu na komentowanie, takie życie

tak z boku to ten post wygląda jak prywata mitomana, ale moim zdaniem głos każdego człowieka jest ważny, portale są właśnie od tego żeby wypowiadali się tu zwykli ludzie tacy jak ja, a nie tylko politycy - zatrzęsienie komentarzy pochodzi od polityków prawicy i lewicy, którzy nie mają nawet odwagi przyznać się do przynależności partyjnej

6 komentarzy

Roman

Jeszcze powinno się szuje do schroniska oddać. Serdecznie pozdrawiam Naubi Ty jako jeden z nielicznych pisałeś tutaj celne komentarze.

0 0
ID:7722

szuja

Najgorsza jest wygórowana ambicja i zbyt wielkie mniemanie o sobie!

0 0
ID:7723

zaniepokojony

"krzysztof"- będzie mi brakowało Twoich przemyśleń, opinii, mądrych rad, pewnie nie raz jeszcze tu coś napiszesz, a więc do "usłyszenia".Pozdrawiam.

0 0
ID:7725

ha ha

Coz mozna napisac, poza postem w obronie Sobolewskiego bylo wszystko OK.

A tak swoja droga, jezeli ktos cos zlego napisze na komuchow to zostanie opluty, zaszczuty i zmieszany z blotem. Ale takie to miasto, czyli poziom "Szuja" jest norma.

0 0
ID:7730

zbuntowany_kaloryfer

Krzysztof!!! Ty nigdzie nie idź, żegnaj się tylko zostań tu! Bo są tacy, którzy chętnie czytają Twoje rozważania. Na przykład ja. Widzisz Krzysztof, osobiście nie mam kolegów, przyjaciół tylko znajomych albo wrogów. Gdyby nie Pani Kaloryferowa i dwa małe riebionki (oraz psy i koty oczywiście)to bym nie miał nikogo na świecie. Czyli każdy sensowny i życzliwy głos bardzo sobie cenię. Na podstawie tutejszych wpisów polubiłem Cie, więc zero wykręcania i proszę zostać tuuu hehe;)

0 0
ID:7732

oki

the bil

0 0
ID:7763


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA