podziękujmy Pałuckiemu za to,że dzisiaj w parku...

podziękujmy Pałuckiemu za to,że dzisiaj w parku musieliśmy siedzieć na ziemi/trawie/reklamówkach. Bo to ON i jego nieudolna ekipa zlikwidowali nasz amfiteatr kosztem placu zabaw. A może mieliśmy się zainstalować na bujaczkach? Panie prezydencie wez sie pan zastanów, najpierw likwidujesz pan amfiteatr (no bo niby niepotrzebny) a teraz organizujesz w parku imprezy? Panu krzesełka postawili, ja wiem, ale to podobno dla mieszkańców było...

SPRAWA JEST PROSTA - ZACZĘŁA SIĘ KAMPANIA WYBORCZA. MIESZKAŃCY JA WAS PROSZĘ, NIE DAJCIE PO RAZ KOLEJNY SIE NA TO NABRAC, zobaczcie - zlikwidował amfiteatr a teraz tam się lansuje. Co za bezczelność...

18 komentarzy

graw

trzeba niekiedy mieć kontakt z piękną trawiastą murawą ja byłem i nie żałuję

0 0
ID:7755

wloclawianin_ssc

Boże! Nic się nie robi - źle, a jak się coś robi to od razu źle, spisek, propaganda...jesteście po prostu...a zresztą daruję sobie.

0 0
ID:7758

Teodor!!!

MUSI BYĆ NOWY AMFITEATR

0 0
ID:7759

cham

a czy ktoś pisał, że było źle? naucz się czytać ze zrozumieniem. Dobrze było w sumie, tylko szlag mnie trafia, że zamiast siedzieć na odnowionych ławeczkach odremontowanego amfiteatru musiałem stać w krzakach jakichs i siedziec na glebie. Jeżeli uważasz ze to jest normalne (celowa likwidacja amfiteatru a potem setki mieszkanców na tyłkach w końcówce września) to sory, ale dyskusja z tobą traci jakikolwiek sens

0 0
ID:7760

Antycham

cham, mówiąc o byłym amfiteatrze myślisz o tych betonowych ruinach, z których za Skrzypka skubnięto deski??? Cham, zastanów się nad sobą i swoją fobią do dzisiejszej władzy.

0 0
ID:7762

kortyzol

AMFITEATR TO BYŁ ALE, ZA" KOMUNY " JAK TO OKREŚLACIE !!!

0 0
ID:7764

cham

nie mam żadnej fobii stary, pokazuje tylko ślepym prawdziwe oblicze władzy,ludzie muszą widzieć co się dzieje. . Żałosny klakierze rządzących zamilcz, twój głos się nie liczy. Przyklaskuj im dalej, szkoda ze tak naprawde nie widzisz co sie w tym mieście dzieje...Niektórzy nie chcą widzieć (TY), niektórzy wolą przemilczec (MEDIA).

tak chodzi mi właśnie o ten amfiteatr, deski się wstawia (jak np co sezon nad jeziorami), elewacje się odnawia. Basen remontują co rok (okna od strony Hali M zostały te stare), UM tez w ciągłym remoncie, a na amfiteatr żal. Antychamie daj sobie spokój, to nie q..., jak na dłoni widac żeś z UM...Ludzi nie oszukasz, widzą i słyszą co sie dzieje.

0 0
ID:7765

Zalman

Gdyby był lipiec i 30 stopni w cieniu nikt by nie narzekał na brak amfiteatru. Impreza była jak najbardziej udana, tyle że nie każdy ma siłę stać od 14 do 20 na nogach, a siedzenie na wilgotnej trawie to kiepska alternatywa.

0 0
ID:7766

manolo

Biorąc pod uwagę że była to chyba pierwsza tego typu impreza kabaretowa w naszym mieście , na terenie otwartym i free ,to należą się brawa dla organizatorów.A kwestia siedzeń , było ich kilkaset i o 14 na Pazurze jeszcze sporo wolnych...choć żenujące było przeganianie ludzi z 1-go rzędu dla "Vip-ów". Może następnym razem jakiś stadion , bo nowego amfiteatru jak i basenu chyba nie doczekamy.

0 0
ID:7767

Stacha

Możemy podziękować wandalom, którzy zdemolowali amfiteatr,Na tamte czasy amfiteatr już był za mały wiec dobrze,że został zlikwidowany.Może doczekamy się amfiteatru z XXI wieku.

0 0
ID:7768

Do Chama

Dziekuje. Wreszcie ktos zdrowo myslacy.Takich wloclawian potrzebujemy aby zmieniac oblicze tego miasta aby stalo sie nowoczesne.Na przeszkodzie stoja poplecznicy wladzy lub inaczej mowiac komuchy tego regionu.

0 0
ID:7769

kortyzol

cham (28-09-2009, 09:33:06A a do kogo piszesz ?

0 0
ID:7772

Bacha

P. kochany, nic Ci się nie stanie, jak posadzisz swój szlachetny tyłek w swoich spodenkach na trawce. :)

0 0
ID:7773

Księciunio

Cham chyba zapomniał za kogo wyniszczał amfiteatr (za Skrzypka- przyp ja). A gdybyś się zapoznał z lokalnym programem rewitalizacji to zapewne byś przeczytał, że Pałucki zaplanował budowę nowego amfiteatru w parku.

0 0
ID:7775

kortyzol

No tak szuja, to szuja, ale nie cham.

0 0
ID:7778

Dionizy

Chamie zamiast wypisywać głupoty pomódl się o zdrówko bo z pamięcią coś nie tak. Gdybyś się naprawdę interesował amfiteatrem to byś wiedział, ze to geolodzy zdecydowali aby w tym miejscu nie budować nowego.

0 0
ID:7779

cham

zgadza się księciunio, zaplanował. podobnie jak dwa baseny, przejście podziemne na placu, browar B, dwie przystanie na Wiśle i Bóg wie co jeszcze. Interesują mnie namacalne efekty prac, a nie obiecanki i planowanie. Ale jeśli chodzi o obiecanki to fakt, Pałucki w tej kwestii rządzi, nikt jeszcze aż tak nam nie mydlił oczu. Amfiteatr wyniszcał za Skrzypka, aleja zapadła za Skrzypka, a obecna władza zamiast naprawiać uszkodzenia dla mieszkańców (są od tego jak d od s), to mówi że "to za Skrzypka". Tragedia, żenada, wstyd i rozczarowanie. Najbardziej rozczarowuje jednak fakt totalnego zaślepienia i ogłupienia mieszkańców, którzy albo są ślepi i głusi, albo pasuje im obecny stan rzeczy. Krótko mówiąc: obiecanki cacanki...

0 0
ID:7785

szuja

cham (30-09-2009, 14:12:06),żeby się tak wrednie podlizywać!

0 0
ID:7794


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA