Mam pytanie, może ktoś mi na nie odpowie? Na poczatku...

Mam pytanie, może ktoś mi na nie odpowie? Na poczatku ul.3-go Maja stoi znak drogowy: "zakaz ruchu" z dopiskiem w środku "nie dotyczy służb miejskich". Ale jak widzę po ulicy śmigaja samochody wszelakich firm ochroniarskich. Zrozumiałbym jeszcze gdyby jeżdzili na interwencję lub nocą, ale jeżdżą w dzień, pozdrawiają się ze strażą miejską a bodaj wczoraj jedna z firm jeżdziła sobie po ścieżce rowerowej ( i nie na rowerach) i rozwoziła chyba faktury do sklepów którym świadczy usługi. I tu rodzi sie moje pytanie: od kiedy to firmy te mogą jeżdzić po 3-go Maja, bo chyba jeszcze służbami miejskimi nie są, skoro nie wolno tam jeździć nawet mieszkańcom. Ktokolwiek inny wjechałby na tę ulice to napewno zamiast pozdrowień od Straży Miejskiej otrzymałby mandat.

4 komentarze

NEGOCJATOR....

widocznie są równi i równiejsi ... jak to mówią władza może wszystko ...

0 0
ID:7796

wloclawianin_ssc

zaopatrzenie lokali usługowych czy handlowych umiejscowionych przy ul. 3 maja?

0 0
ID:7797

Wesoły

Kiedyś na placu wolności jednemu ochroniarzowi pomyliły się kolory "kogutów" Miał żółte i zasuwał ostro.Kiedy nie dopuściłem żeby wymusił na mnie pierwszeństwo wściekał się mięśniaczek.Ktoś powinien przypomnieć im jakie mają ograniczenia w prawie bo widać że palemka odbija nieźle panom.

0 0
ID:7799

śmiech na sali

cali ci "ochroniarze" to smiech na sali im nie szla nauka i z koniecznosci sa kim sa bo nic innego nie potrafia,tylko silownia i wysiadywanie w samochodzie na placu wolnosci badz na 3-go maja. mysla ze koszulka z napisem ochrona daje im jakies nadzwyczajne przywileje. niestety myla sie bo w rzeczywistosci to "nic nie" moga !!

0 0
ID:7812


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA