panie Grządziel, co z tym Aquaparkiem? 3 lata minęły i...

panie Grządziel, co z tym Aquaparkiem? 3 lata minęły i lipa, szkoda gadać. Następny naobiecywał i znowu nic z tego nie bedzie. Miał być aqua, a jest hotel...

18 komentarzy

kortyzol

Ten hotel to jest kpina z architektury.Co to za styl?Ja pierduch!

0 0
ID:8013

wloclawianin_ssc

Jak by szanowny pan czytał ostatnie Nowości, to tam było, że K. Grządziel ma zamiar dalej inwestować w ten teren (aqua park itp) lecz czeka na wydanie pozytywnej opinii wojewody

0 0
ID:8019

zosia

a po co ma się wysilać skoro wszystko i tak jest krytykowane i doszukuje się wszędzie jakiś przekrętów. Jak społeczeństwo wlocławskie się uspokoi to może coś z tego wyjdzie. Wszędzie tylko protesty.
Pozdrowienia

0 0
ID:8022

pal.

To są niespełnione marzenia z dzieciństwa o domu rodzinnym.

0 0
ID:8025

MR

On nie czeka na opinię ,ale na ...no tak, tak ,tak na -no kto zgadnie ...?

0 0
ID:8027

zainteresowany

Do "pal"
Twoja wypowiedż jest niesmaczna.
Wiem do czego "pijesz"
Nikt nie wybierał swojej przeszłości

0 0
ID:8030

ROBERT

DLA MNIE NIEWAZNE CZY TO DOM RODZINNY CZY COS INNEGO CENIE TEGO CZLOWIEKA ZA TO ZE COKOLWIEK CHCE W TYM MIESCIE COS ROBIC A MOGLBY GDZIEKOLWIEK INDZIEJ A WLADZE NASZE MU NIE POMAGAJA TYLKO KLODY POD NOGI WALA Z ZAZDROSCI

0 0
ID:8036

koci kasztan

co sie pienisz? Ty i tak byś nie wszedł

0 0
ID:8044

kleryk

temat aquaparku powróci za 2 lata. A czemu? Bo będą wtedy wybory parlamentarne. A nic tak nie działa na ciemnotę w tym mieście jak obietnice takich ludzi jak postPZPRowskie obietnice.

0 0
ID:8045

szuja

ROBERT (12-10-2009, 21:28:30) dla chcącego nic trudnego. Chcieć a zrobić to dwie różne sprawy. Na razie to tylko odlicza od podatku i tyle. Hahaha

0 0
ID:8046

zainteresowany

Do "Szuja"
Widac szanownu Pan nigdy nie prowadził własnego interesu.
To albo robimy na "garnuszku państwowym" i zyjemy z pieniążkow podatników albo u kogoś w prywatnej firmie.
Zeby "coś" odliczyć to trzeba zainwestować albo swoje pieniądze albo prowadzić inwestycję z pożyczek bankowych.Jeżeli bankowych to trzeba na taki obiekt mieć pokrycie. To nie jest garaż.
A odpisy nie są od podatku tylko to co się buduje robi sie albo dla siebie (inwestycja prywatna) albo pod szyldem prowadzenia jakiejś działalności.Jeżeli założono firmę "Park Rozrywki" to są to koszty poniesione na
poprzez inwestowanie w tą firmę. Różnica między przychodami firmy a wydatkami jest dochodem.I od dochodu płacimy podatek.W przypadku firm jest jeszcze podatek VAT, CIT itd.
Szanowny "Szuja" załóż chociaż na rok własna inicjatywę a poczujesz rozkosz.
Jak nie masz np.w miesiącu dochodó a musisz "wymiotować "obowiązkowo ZUS.
Ja to przerabiałem.
NIE MASZ DOCHODU A PAŃSTWO WYDZIERA
TOBIE Z GARDŁA NA ZUS.

0 0
ID:8048

cham

nie no jasne, wszystko fajnie, tylko dlaczego w duzo mniejszych miastach (Brodnica, Wielka Nieszawka) - mają już aquaparki a u nas ciągle tylko bidny "Delfin"? Tamtym jakoś nikt pod nogi kłód nie rzuca, budują, ludzie sie cieszą, mają co robić i jest gitara. U nas jak już ktoś cos zrobi, to albo na grubo z tego ciągnie, albo w zamian oczekuje nie wiadomo czego (panie G, może jakis pomniczek panu postawimy?). Jakoś inni potrafią budować aquaparki, dużo biedniejsi i można. Tu przez 3 lata nie drgnęło nic, jakieś niejasne informacje o rzekomym blokowaniu inwestycji (przez 3 lata?!?!). Jajca jak arbuzy panie kochany, he...

0 0
ID:8061

szuja

zainteresowany (13-10-2009, 15:15:19)
I jesteś pewien ,że to czysty altruizm?

0 0
ID:8073

zainteresowany

Do "szuja"
Nie myślę ,że jest to altruizm, bo pokaż mi kto ma pieniądze
i to duże jest aż tak naiwny aby je rozdawać innym.No poże trochę przesadziłem .Może są i tacy, ale w mniejszości.
To jest zwykły interes. Pan.G kupił ziemię i inwestuje budując na tym terenie.Podobnie firma "B".To musi przynosić zyski.
Przecież "Pałac Bursztynowy" musi zarabiać-podatki od obiektu,
ogrzewanie w okresie zimowym,utrzymanie czystości w obiekcie i wokół niego,utrzymanie w należytym stanie samego obiektu.Nikt do tego nie będzie mimo wybudowania dokładać.

0 0
ID:8082

osia

Brawo "zainteresowany" może nareszcie ci krzykacze coś zrozumieją a nie tylko jest ciągle krytyka i opluwanie innych.
Niech sobie popracują trochę i zarobione pieniądze gdzieś zainwestują a może i rozdadzą innym. Powodzenia

0 0
ID:8087

zainteresowany

Do T-osi,Z-osi,G-osi,D-osi
W chwili obecnej otwarcie i prowadzenie prywatnej działalności jest z jednej strony łatwiejsze-
możliwość otrzymania pieniędzy na start np.z urzędu pracy
ale jak sie orientuje dla ludzi do określonego wieku(starsi mogą gryżć trawę bo Państwu to na rękę) a z drugiej jest tak
duża konkurencja,żę współczuję młodym ludziom startującym
w gospodarkę co za profil działalnośći wybrać.Np. młodzi ludzie po studiach w W.S.H.E śą i pozostają mimo wyższego wykształcenia bez pracy.
Ja otwierając w 1990 roku działalność gospodarczą -(olbrzymia firma 1 osobowa) po zapytaniu w rejonowym urzędzie pracy o możliwość uzyskania jakiejkolwiek finansowej dotacji na rozpoczęcie działalności otrzymałem negatywną odpowiedz.Nie zraziłem sie tym,wiedząć,żę państwowe firmy "padają jak muchy".Miałem to wszystkow d..

0 0
ID:8097

zosia

do zainteresowanego........
Chodziło mi o to by bezmyślnie nie krytykować pewnych inicjatyw, które powstają. Wiem, że większość naszych mieszkańców ma duże trudności finansowe. Ale jeżeli będziemy blokować i ciągle wszystko krytykować to każdy kto ma pieniądze zniechęci się do swoich działań.
Mówimy tu o Panu G. - poprzez swoje inicjatywy daje jakąś pracę ludziom ( w więc i pieniądze).
Wiem, że większość włocławian jest sfrustrowana właśnie brakiem pracy i pieniędzy. masz rację, że prowadzenie własnej działalności nie jest ładtwą sprawą.
Zyczę więc Ci powodzenia

0 0
ID:8103

zainteresowany

Do "Zosi"
Masz całkowitą rację.Najłatwiej jest krytykować.Wszystko na nie.To prywatna sprawa Pana.G.jaką działalność w miejscu postawionego obiektu będzie prowadził.Teren jest jego własnościa,budynek również.Tak jak w przypadku firmy "B".Zeby powstał "Bursztynowy Pałac" oraz "Wzorcownia"
niezbędne były firmy a w nich zatrudnieni pracownicy którzy to budowali.

0 0
ID:8107


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA