WSZYSCY piszą o wszystkim ale nikt nie pisze o naszej...

WSZYSCY piszą o wszystkim ale nikt nie pisze o naszej WZORCOWNI i jak jesteście zadowolenie ,rozczarowani czy tego oczekiwaliście po tym miejscu??????????????????????? ??? panek

20 komentarzy

szuja

Ceny w sklepach są z kosmosu.Nie ma gdzie zaparkować auta.Wczoraj w Radiu PiK ekspedientka była zdziwiona ,ze udało się jej nawet sprzedać już JEDNĄ bluzeczkę. Hahaha

0 0
ID:8304

ona1111

Jak z kosmosu normalne ceny jak wszędzie, jedz sobie do większego miasta tam też są takie ceny i ludzie jakoś nie marudzą...

Jednak Włocek to zacofane miasto i ludzie także, szkoda gadać!!!! Umiecie tylko marudzić!!!!

0 0
ID:8305

Jagoda

A może by tak najpierw pobudować kilka zakładów pracy, później sklepy.Za co mam robic zakupy we Wzorcowni, skoro nie mam pracy.

0 0
ID:8306

szarik

ludzie ,najpierw marudzicie ,że nic w tym mieście nie ma a jak już jest to też macie problem.Na wioski wracajcie na wioski tam Wasze miejsce.

0 0
ID:8307

miś

do wioski nie muszę jechać bo Włocławek już od kilkunastu lat nią jest. A wzorcownia, fajna jest a ceny nie dla zarabiających we Włocławku.Proszę nie porównywać tych cen do dużych miast,bo nie da się też porównać naszych zarobków.
Ale niebawem wzorcownie czeka wielki ruch,a to za sprawą chwilowych "bogaczy",którzy już niebawem otrzymają odprawy z likwidowanego Nobilesu.Zaraz potem przyjdzie kolej na Anwil i resztę zakładów w naszym pięknym mieście.A wtedy wszyscy spoczniemy przy nowej fontannie na pięknym placu wzorcowni i powspominamy jak to dawno temu mieliśmy frajdę mieszkać w cichym spokojnym 'czerwonym',ale nie tak biednym mieście jak teraz.Komu znudzi się już przepiękny widok centrum rozrywkowo-handlowego będzie mógł przemieścić się na (planowane od lat)piękne betonowe zrewitalizowane bulwary.A tam siądziemy na obskurnej ławeczce (niestety zaczepiani co chwilę przez pijanych meneli i inny element)i wdychając smród moczu i resztek alkoholu, rozkoszujmy się widokiem "cudownej" iluminacji naszego mostu.Jeżeli komuś będzie mało tych super atrakcji to...zapraszamy na barierkę mostu.Chwilowe emocję gwarantowane a potem święty spokój.

0 0
ID:8308

ktossss

wydaje mi sie ze samo miejsce jest fajne naprawdę brakowało tego miastu a nikt nikomu nie karze tam kupować a jest tam w czym wiybierac :) czasami wystarczy pochodzić popatrzeć sobie :) i pomarzyć

0 0
ID:8310

Grisza

No coz, to ze sobie 20 osob na forum pomarudzi i tak nie zmieni faktu, ze inwestycja jest udana, trafiona i zdecydowanie podciagnie troche miasto w kierunku normalnosci.

Czekamy na kolejne inwestycje. Z podziekowaniami dla wszystkich zaangazowanych w rozwoj miasta :)

0 0
ID:8311

anonim1

Byłem dzisiaj i jakoś mnie nie urzekła ta wzorcownia. Ale fajnie że takie miejsce powstało, bo nie trzeba będzie jeździć choćby do pobliskiego torunia na zakupy. Przydałoby się troszkę większych przecen na stoiskach. I dodam że lepiej udać się tam komunikacją miejską, bo zaparkowanie auta na parkingu graniczy z cudem.

0 0
ID:8312

negocjator...

schemat działania we włocławku jest taki : upadaja 3 zakłady pracy to 1 centrum handlowe sie otwiera :) pozdrawiam

0 0
ID:8313

wloclawianin_ssc

Aż żal nie powiem co ściska czytając niektórych filozoficzne przemyślenia niemalże. Wzorcownia jest inwestycją PRYWATNĄ a nie miejską, więc skończcie to pierdzielenie o zakładach pracy, bulwarach i innych a odróżnijcie, że jedne to własność miasta, a drugie prywatnego inwestora. Co do tego, że zarobki... We Włocławku jest bardzo dużo osób dużo zarabiających. Niektórzy z was to zwykłe trolle, które nie mają co robić w domu tylko narzekają, narzekają, narzekają...wszystko źle, niedobrze. Ogarnijcie się już bo aż czytać was się nie chce. Jest świetny obiekt na skalę krajową, o doskonałej architekturze, urbanistyce, nie wspominając o ogromnej szansie właśnie dla Włocławka dzięki tej inwestycji, no ale cóż, niektórzy sądzą inaczej...opanujcie się, na prawdę.

0 0
ID:8314

wiech

MIŚ - napisałeś pesymistycznie ale jak tak dalej pojdzie jest to realna wizja - pozdrawiam

0 0
ID:8315

cios

Przy obecnym bezrobociu i najbliższej perspektywie zamykania kolejnych fabryk to inwestycja na wyrost .Niech się martwi Budizol i jego włściciele.Może w przyszłości do tych pomieszczeń przeniosą sie miejskie instytucje ze "skarbówką"na czele.

0 0
ID:8317

szuja

Jeżeli to inwestycja prywatna ,to dlaczego ma ciepło podłączone za darmo z miasta?

0 0
ID:8318

indo

niejaki szuja napisał że WZORCOWNIA ma ciepło miejskie, a ja ciekaw jestem z czyich pieniążków jest oświetlany plac bo przecież to prywatna własność. jest w tym mieście parę posesji oświetlanych z funduszy miejskich czyli NASZYCH

0 0
ID:8319

wloclawianin_ssc

Ciepło nie jest podłączone za darmo. Prezydent sam mówił, że się cieszy, że właścicielem jest osoba prywatna, ponieważ pobiera ciepło od MPEC, czyli pieniądze wpływają do kasy miasta...

0 0
ID:8320

miś

Szanowny włocławianinie.Istotą mojej wypowiedzi nie było biadolenie jak to błędnie zinterpretowałeś,lecz tylko stwierdzenie faktów.Nie mam nic przeciwko wzorcowni,bo ważne, że coś się buduje.Ale mieszkam w tym mieście kilkadziesiąt lat i z przykrością patrze jak w ciągu ostatnich kilkunastu ostatnich lat moje miasto ulega znacznej degradacji.Jak można być happy skoro ciągle jest tu coś nie tak. Następne przykłady ? aleja Jadwigi-lipa! hala mistrzów-lipa,przebudowa dworca P.K.P - lipa!.Co do wysokości zarobków w naszym mieście ,to popatrzmy obiektywnie:grupa urzędników państwowych,częściowo Anwil i grupa ludzi pracujących w delegacji i kilkuset cwaniaczków to wszystko.Wskaźnik bezrobocia jeden z wyższych w kraju.Reasumując nie dziw mi się drogi włocławianinie ,że cholera mnie bierze jak słyszę,że znów zamykany będzie kolejny duży zakład przemysłowy.Nie popieram też iluminacji mostu za 2 mln (o wątpliwym uroku).w mieście gdzie potrzeby na bieżące sprawy są ogromne ,a kasy nie ma.Również nie interesuje mnie czy obiekty budowane w tym mieście są własnością Państwa Sanisławskich czy Pana Grządziela (nie mam nic przeciwko prywatnej własności).Tyko - na litość boską niech powstają zakłady pracy bo to jest nam dzisiaj najbardziej potrzebne. Pozdrawiam

0 0
ID:8322

obserwator-prowokator

Mentalność ludowo-demokratycznego chłopo-robotnika urzeczywistniającego idee socjalizmu, i takież myślenie... "A może by najpierw kilka zakładów pracy wybudować zamiast >Wzrorcowni

0 0
ID:8327

szuja

Nic nie będzie jak powiedział Kononowicz.Polski też nie będzie bo długu mamy 750 mld zł i ciągle rośnie.

0 0
ID:8341

A-Z

Czy to naprawde 750mld jest długu,jesli tak to nas wezma za długi i dopiero bedziemy prawdziwymi murzynami

0 0
ID:8349

szuja


~A-Z, nie martw , Ojciec cie umyje i nakarmi a może i .........

0 0
ID:8375


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA