Nieładnie-slubowac ubóstwo i być pazernym.Ogień...

Nieładnie-slubowac ubóstwo i być pazernym.Ogień piekielny nie straszny?
www.dziennik.pl/wydarzenia/article463726/Zarzuty_za_lewe_wyceny_dla_Kos ciola.html

8 komentarzy

MR

Czy mozna to nazwać rozminięciem się teorii z praktyką ,czy cytat ,,BŁOGOSLAWIENI UBODZY'' to jeszcze treść czy już tylko forma ?

0 0
ID:8343

A-Z

Co ten kler wyprawia, stale im mało, było to głośne rok temu,to że prokuratura się tym zajęła to dobrze,wszyscy nas okradają włącznie z naszymi wybrańcami,za bardzo nie wierze że z tej sprawy coś będzie- kler ukręci łeb.

0 0
ID:8344

MIT

NAJWYŻSZA PORA ,ZEBY KOŚCIÓŁ ROZLICZAŁ SIĘ TAK JAK INNI.

0 0
ID:8345

jacek

a ile kasy kler trzepie na rodzicach,posyłających swoje dzieci do komunii,czy też na gimnazjalistach,którzy będą przystępować do bierzmowania,po co te dzienniczki,książeczki,po co sprawdzanie obecności i robienie wszystkiego pod przymusem,przecież każdy odpowiada wedle swojego sumienia,czy też może się wyspowiadać,o składkach na kwiaty i dary nie wspomnę

0 0
ID:8347

wloclawianin_ssc

no jacku, ile zarabią? Jestem ciekaw. Bo rzucasz oskarżenie wręcz bez uzasadnienia. Bo ja wiem doskonale że wcale nie zarabia...księża wcale nie zarabiają na tych "dziennikach" i sprawdzaniu listy. Składki na kwiaty itp - przecież sama nazwa wskazuje, że kasa idzie na kwiaty itp...Pomyśl nad tym co napisałeś...

I taka uwaga: kapłani nie ślubują ubóstwa, co najwyżej zakonnicy...

0 0
ID:8355

szuja


wloclawianin_ssc- hahahaha,dobre z tym ubóstwem!

0 0
ID:8364

gość

Nic ująć, ale mogę dodać. Takiej rozpusty w śród kleru to chyba nawet Jezus nie przewidział. Proszę następny dowód ubóstwa duszpasterzy.
http://www.pardon.pl/artykul/9906/sutanna_w_limuzynie

0 0
ID:8376

szuja

Cześć katolickie solidaruszki i co Wy na to? Hahaha

0 0
ID:8387


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA