Wczoraj poszłam kupić bilety na basen i Pani powiedziała...

Wczoraj poszłam kupić bilety na basen i Pani powiedziała mi że już są wyprzedane na listopad ?! Dziđ natomiast bedąc z dzieckiem na basenie widziałam jak do pomieszczenia Pani kasjerki co chwilę ktoś wchodził i Pani w kasie wypisywała bilety i karnety. Pokątnie dowiedziałam się , że istnieje zeszyt w którym pani z kasy zapisuje ile i jakie karnety ktoś potrzebuje tylko jak sie dostać do tego zeszytu i ile taka przychylność kosztuje?

6 komentarzy

zxxc

Co to ma być? A ja mam kwitnąć i się prosić a pani w kasie ma zeszycik magiczny? Skandal!

0 0
ID:8440

Paweł

Jezeli chodzi o Panią z kasy to jest strasznie niemiła a wręcz opryskliwa, poza tym to więcej stoi przed basenem na papierosie niż w tej kasie. Są przecież kamery czy ktoś rozlicza ta Panią z czasu pracy ? Wiem , że pani jest już w wieku emerytalnym może jej się zdudziła ta praca i warto pomyśleć nad kimś młodszym komu będzie chciało sie pracowac?

0 0
ID:8447

MR

Ciekawe czy ci nieświadomi problemu zgryźliwcy są tak niemili jak kupują bilety-ja też kupuję ,ale mam świadomośc ,że takie uwagi to nie na ten adres .....ta Pani tam tylko pracuje ...

0 0
ID:8450

Monia

zupełnie się z tym zgadzam. wielokrotnie w zeszłym roku kalendarzowym próbowałam kupić bilety na basen, ale niestety pani w kasie zawsze mówiła z wyrzutem że ich już nie ma, po czym wypisywała komuś bilety. nawet mój znajomy zawsze miał je następnego dnia po sprzedaży, pomimo tego że nie stał nigdy w kolejce, a po prostu miał dobre relacje z panią, która zawsze sprzedawała bilety. to skandal ! wogóle stosunek tej pani do klienta pozostwia wiele do życzenia....

0 0
ID:8457

MG

moze nie wszyscy moga kozystac z basenu ? a ta pani prowadzi selekcje. ja juz dawno zrezygnowalem z wyjscia na basen bo nigdy "nie bylo juz biletów". jeden "basenik" na takie miasto ŚMIECH NA SALI !!!

0 0
ID:8459

bartek

zastanawiam sie czy to wina TEJ PANI ze taka tragiczna sytuacje mamy basenową w naszym miescie? ludzie mniej jadu i zawiści, wiecej odwagi i obywatelskiej postawy, iddzie do ratusza i tam nagadajcie jako obywatele wloclawka panu prezydentowi. pozdrawiam pania z kasy :):)

0 0
ID:8524


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA