Autorka tekstu "Nie wieszajcie psów na prezydencie zapewne...

Autorka tekstu "Nie wieszajcie psów na prezydencie zapewne pracuje w Urzędzie Miasta albo spółce miejskiej. Pracuj, pracuj na chwałę partii i samorządu!

5 komentarzy

Dionizy

Pudło. Autorka tego tekstu nigdzie nie pracuje (jest bezrobotna) i nie należy do żadnej partii, więc widzi obiektywnie. Myślę, że troska o miasto to nie tylko sprawa urzędników. Krytykować każdy potrafi. Nawet słucham tej krytyki wieczorami pod oknami ze strony panów popijających kolejne piwko czy winko.

0 0
ID:225

Stenia

Skąd masz takie informacje? A może to Ty kryjesz się pod tym albo moze dyktowałeś treść?Nie jestem rodowitą włocławianką a widzę wszystko czego obecna władza nie widzi lub nie chce widzieć.To jest skandal,że we Włocławku rządzą nieudolni ludzie bez wyobraźni tylko z papierkiem czerwonym czy czarno-czerwonym,Trzeba dopuścic do głosu innych-młodych z ambicjami i wyobraźnia ludzi a ciągle ci sami to już jest niestrawne.

0 0
ID:226

Dionizy

Właśnie widzę tych innych-młodych (czerwono-czarnych) z ambicjami ale na karierę i kasę, bo pomysłów to oni zadnych nie przedstawiają. Kompletne zero. Jeżeli coś się krytykuje to trzeba przedstawić alternatywne rozwiązanie.

0 0
ID:227

Krzys

ja mam pomysł na miasto. jak najniższe podatki lokalne, przyznawanie koncesji na wszystko co takiej koncesji wymaga, koniec z ingerencją miasta w miejską kulturę (urzędnicy nie tworzą kutury tylko ludzie), zmiejszyć liczbę pracowników UM, rozwiązać straż miejską.

0 0
ID:228

Dionizy

Przynajmniej jakieś konkrety do przemyślenia. Zmniejszanie podatków lokalnych wymaga zwiększenia dotacji z centralnego budżetu. Ingerencji miasta w kulturę nie da się odciąć całkowicie chociażby z powodu kasy. Kultura sama nie utrzyma się finansowo o ile ma być dostępna dla szerokiego grona mieszkańców. Startuj w najbliższych wyborach.

0 0
ID:229


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA