Podobno parking koło Urzędu Miejskiego ma być...

Podobno parking koło Urzędu Miejskiego ma być bezpłatny.Czy to dobrodziejstwo ma związek z sąsiednią budową firmy B...... państwa S. ? Od strony Królewieckiej budynek nie ma parkingu a parking przydałby się mieszkańcom i klientom sklepów w nowootwartym budynku sąsiadującym z parkingiem urzędu.Jak widać coraz więcej smrodu wydobywa się za czasów tej prezydentury.Może prezydent po prostu powinien zmienić tytuł na szefa marketingu i rozwoju firmy B......

9 komentarzy

zosia

znowu nie zadowolony.Ludzie co Wam trzeba zrobić byście nie krytykowali?

0 0
ID:8548

Zbieg

Przeciez to tylko zbieg okolicznosci... Szczesliwy zbieg okolicznosci i tyle.

0 0
ID:8565

Wesoły

Zosiu,a Ty też pracujesz w UM albo firmie B...... ?

0 0
ID:8568

wloclawianin_ssc

A ty Wesoły jesteś z PiS? Wszędzie widzicie spiski (nawet na szczeblu najwyższy - prezes Kaczyński). Jakieś fobie. Same układy, spiski, łapówki, tajne pakty, tajna współpraca. Ogarnijcie się...Doceńcie wreszcie to co robią Stanisławscy dla Włocławka. Millenium, Wzorcownia, Apartamenty "Przy Ratuszu", CH City (Multikino), Netto, osiedle "Przy Parku", Mc Donald, CH Victoria...oni zrobili więcej dla Włocławka niż jakakolwiek władza więc się ogarnijcie i doceńcie to co robią, bo Wzorcownię, tylko w trochę innej formie mogli zrealizować dobrze w Poznaniu, Łodzi czy Warszawie...

0 0
ID:8570

do wesołego

wesolutki, ja nigdzie nie pracuję. Używaj sobie na mnie, krytykując mnie i chociaż mnie nie znasz i nic o mnie nie wiesz. Pa

0 0
ID:8573

od wesołego

To weź się za pracę.

0 0
ID:8582

Monte Christo

Robią dla Włocławka...
Szanowni Państwo, jeżeli ktoś jest przedsiębiorcą w określonej branży, to przede wszystkim pracuje po to, żeby zarabiać, a nie dla kogoś czy czegoś ( chyba, że są to cele charytatywne ). W takim przypadku wszyscy, którzy mają swój interes w mieście robią to dla miasta ( według tetgo wpisu ).

0 0
ID:8612

zosia

do wesolutkiego
Wiesz ja już się napracowaam (37 lat - to chyba wystarczy) i teraz państwo wypaca mi emeryturkę(zresztą zasłużoną). A tacy ak TY muszą na to sobie zasłużyć.

0 0
ID:8614

Wesoły do Zosi

Ciesz się więc że na razie dostajesz tą kaskę od ZUS,menów. Ja podobnie jak wiele osób w tym kraju płacimy ogromne składki a w zamian dowiadujemy się że możemy nic nie dostać.

0 0
ID:8785


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA