Mnie zastanawia czy wogóle ktoś czyta to co my tu...

Mnie zastanawia czy wogóle ktoś czyta to co my tu piszemy
Apeluje o to aby policja albo straż miejska zainteresowała się ulicami takimi jak Matebudy,Wiślana,Maślana czy Zielony Rynek, na tych ulicach a konkretnie na ich rogach codziennie, czasami nawet cały dzień a zdarza się że nawet całą noc stoją chuligani!!!!!bo jak można nazwać takich którzy przez całe dnie PIJĄ!!!!!!!!!!!!!!!!tłuką butelki,śmiecą,wyrywają znaki drogowe!!!oni zagrażają przechodnią i mieszkańcą tych ulic!!!!!na uwagę zasługuje szczególnie ulica Matebudy!!!!mieszkam na tej ulicy i doskonale wiem co się na tym rogu dzieje!!!a policji jak nie było tak nie ma!!!!!proszę niech ktoś s tym zainteresuje!!!!!zbliżają się wakcje a tymi ulicami będzie niedługo strach przejść!!!!!!!

2 komentarze

Stacha

Młodzi policjanci patrolują centrum Włocławka- ale chodza sobie i nic ich nie interesuje tylko "ile godzin jeszcze zostało do końca służby ".Za marne pieniądze nikt zdrowia nie będzie narażał.Przydałoby się dawne ZOMO - jakiś respekt by poczuli stali bywalcy narożników a mieszkańcy czuli by się bezpieczniej.Możemy sobie pisać i narzekać a wladza Nasza nic nie zrobi z tym towarzystwem.A kogo to obchodzi.

0 0
ID:255

Dirty

ja czytam i pisze nawet

a władze czytaja, tylko boja się wychylić, bo przecież tu nie ma cenzury...

0 0
ID:256


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA