Dlaczego u nas jest...

Dlaczego u nas jest zle?

http://www.wykop.pl/ramka/274725/cejrowski-o-komunistycznych-zbrodniach-smierci-grzegorza-przemyka

Wlasciwie wypowiedz na inny temat, ale slowa Cejrowskiego sa aktualne szczegolnie na przykladzie Wloclawka.

Polecam ten kawalek i jego analize w kontekscie wladz naszego miasta ( i nie tylko ).

Wszystkich WON!!!

13 komentarzy

zxxc

Sporo racji w słowach Cejrowskiego..

0 0
ID:9671

bim

Cejrowski to katonacjonalistyczny oszołom z mocherami na kurzym móżdżku, podobnie jak ci mieszkańcy naszego mocarnego grodu i państwa, którzy mają podobny jak on skład (braku)umysłu. Jesteśmy w EUROPIE - na szczęście - i ciągłe rozpamiętywanie tego co było, w kontekście, jaki chcą nam narzucić Indoktrynerzy Paranoicznej Nienawiści prowadzi do babrania sie w brudach i jest bardzo destrukcyjne. Mogliśmy tego doswiadczyć podczas tzw. IV RP.
A miłośnikom nacjonalistycznych masochizmow zacytuję Asnyka:

Trzeba z żywymi naprzód iść,
Po życie sięgać nowe,
A nie w uwiędłych laurów liść
Z uporem stroić głowę

Wy nie cofniecie życia fal!
Nic skargi nie pomogą:
Bezsilne gniewy, próżny żal!
Świat pójdzie swoją drogą!

0 0
ID:9674

Tow.W.Gomółka

"Towarzysze i Towarzyszki"
"Obywatele i Obywatelki"
"Ludu pracujący miast i wsi"
"Kto warzy się podniesie rękę na Władzę Ludową
temu ta ręka winna być odrąbana"

0 0
ID:9677

Tow.J.Cyrankiewicz

"Jak już wspomniał Tow.I Sekretarz Komitetu Polskiej Zjednoczonej Partii nie pozwolimy aby siły imperialistyczne doprowadziły od destabilizacji i anarchi w naszym państwie"
"Mówimy stanowcze nie-dla warchołów i prowokatorów chcących wprowadzić destabilizacje w naszym państwie"
Zbierając stonkę,żrzuconą przez wrogie siły imperializmu amerykańskiego,przyczyniamy się do dalszego umacniania władzy ludowej"
"Partia jako przewodnia siłą narodu i jej awangarda nie dopuści do dstabilizacji życia w kraju"
"Pisarze do piór"
"Murarze na mur"
"Studenci na uczelnie"

0 0
ID:9678

szuja

Gdyby to kto inny mówił ,to rozumiem ale to jest rozmowa na pewno jednego alkoholika a drugi chyba zbzikował .Dlaczego Cejrowski uzurpuje sobie prawo DO ZACHOWAŃ TAKICH JAKIE SAM KRYTKUJE?

0 0
ID:9681

szuja

~ha ha, 19-12-2009, 09:49:09 mam do Ciebie pytanie,komu palce wyłamali z władz miasta,czy odwrotnie?

0 0
ID:9684

zaniepokojony

"bim"- pisząc te bzdury sam wystawiasz sobie świadectwo, aby świat nie poszedł swoją drogą potrzebni są tacy ludzie jak Cejrowski.JP II powiedział" prawda nas wyzwoli", ale tacy ludzie jak Ty i Tobie podobni boją się prawdy. Wg Waszej teorii prawdę należy zamiatać POd dywan. Jestem pewien, że nigdy do tego nie dojdzie i przysłowiowa oliwa zawsze na wierzch wypłynie.

0 0
ID:9685

bim

Twój JP II tak, jak i Cejrowski mają podwójne standardy - jedne dla SWOJEJ prawdy, inne dla reszty świata, która ma czelność się z nimi nie zgadzać. Było więc błogosławienie armii III Rzeszy, generałów Franco i Pinocheta, zamiatanie pod dywan (wspomniane powyżej przez zaniepokojonego) pedofilii i wykorzystywania dzieci i niepełnosprawnych w Irlandii, Australii właśnie przez urzędników katolicyzmu, przymykanie oczu na pogromy w Ruandzie, lub wręcz wystawianie tych, którzy mając zaufanie do katolików chronili się w świątyniach. To tylko najnowsza historia, a przecież była Inkwizycja, wojny krzyżowe i Konkwista (przypominam - mordowanie Indian w imieniu i z Chrystusem na sztandarach)- mało? A tutaj ktoś stawia mi przedstawicieli ideologii katolickiej, jako autorytety. Żałosne.

0 0
ID:9690

cyklista

Re:bim
Dziekuję za uświadomienie mnie,ze jesteśmy w Europie.Co ja robiłem na geografi w tym czasie? Bo jeżeli wolno mi, to określę to któtko.Jesteśmy w następnym,zafundowanym nam Polakom kołchozie przez internacjonalistycznych i kosmopolitycznych przedstawicieli pewnej nieznanej Tobie rasy.Jeżeli Tobie jak juz pisałeś na tym portalu nie odpowiadaja warunki w Naszym kraju,wstydzisz się być za granicą Polakiem i twierdzisz z uporem maniaka,że jestem katolickim nacjonalistą to możesz jeszcze na mnie narobić.Pozwalam Tobie.Ale wiedz,żę dzięki właśnie nacjonalizmom we wszystkich krajach Europy, nie zniknęły narody, nie zaniknęłą kultura tych narodów, ich obyczaje.
Nacjonalizm,młody człowieku to forma obronna każdej nacji i każdego narodu.Popatrz na Węgry z jaką siłą odradza się u nich ruch narodowy.Popatrz na Francję tą widzianą oczami Lepena.Mieszanka kosmopolityczna jaką gotuje sie w jednym garku przynosi niezamierzone efekty.Być możę znajdziesz się kiedyś w tej Twojej Europie w jakimś mieście i dzielnicy np.algierska w Paryżu i Ciebie czymś poczęstuja możę nabierzesz szacunku do swojego kraju.Jednak mimo wszystko proponowałby Tobie wyjazd do Republiki Malgaskiej.
Tam na wyspie będziesz miał wśród lemurów Katta spokój.

0 0
ID:9691

zbuntowany_kaloryfer

Z poglądami Cejrowskiego można się nie zgadzać, ale jego filmy podróżnicze są po prostu rewelacyjne.
A swoją drogą gdyby miało dojść do ostrej konfrontacji z lewicą z przykrością stanąłbym za Cejrowskim. Inaczej: nie za Cejrowskim, lecz przeciw lewicy.

0 0
ID:9692

cyklista

PRZEPRASZAM -za swoje wpisy dokonane dla przypomnienia jakie przemówienia można było oglądac w telewizji lat "dzierżymordki" tow.Gomółki i tow.Cyrankiewicza.
Lubię sobie czasami z tamtych czasów zrobić "jaja"

0 0
ID:9693

kortyzol

cyklista- co Ty piszesz.Przecież bim napisał prawdę.T

0 0
ID:9701

cyklista

Do Czcigodnego Kortyzola
Ja nie odnosiłem się do spraw poruszanych przez Bim dotyczących religii chrześcijańskiej.To co pisałem dotyczyło wyłącznie spraw narodowych a nie działąń sensu stricte chrześcijaństwa.Nie neguję tego i nie zamierzam co Bim napisał w swojej wypowiedzi odnośnie spraw związanych z poczatkami i powstawaniem religii.Ot, jestem takim nietypowym nacjonalistą.Jeżeli mam się ustosunkować do wypowiedzi Bim to przywołałby tu książkę niemieckiego pisarza Karlheiz'a Deschnera "Kryminalna historia Chrześcijaństwa".Problemem jest ,że wydano po polsku tylko 5 tomów całego opracowania (całość 10 T).Niestety,z powodów osobistych wydawca zaprzestał na tym.A jest to bardzo ciekawa,chronologicznie przedstawaiana chistoria chrześcijaństwa od powstania do X w.

0 0
ID:9705


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA