Kto uważa że , za Władysława Skrzypka Było Lepiej .

Kto uważa że , za Władysława Skrzypka
Było Lepiej .

26 komentarzy

Zbych

Bylo weselej, a teraz jak juz jest doktorem to by byly same siupy

0 0
ID:9695

zbuntowany_kaloryfer

Wg mnie dla przeciętnego obywatela nie było ani lepiej ani gorzej. Ale - jak zauważył mój przedmówca można było się pośmiać z jego zachowania. Heh, pamiętam epizod, kiedy to do Włocławka wiele lat temu przyjechała Alicja Grześkowiak. Po Jej wykładzie wchodzi na podium Skrzypuch z kwiatami, które Jej wręcza (oczywiście łodygami do góry, co poprawia już w trakcie przemowy hehehe) i rzecze: przepiękne słowa! bardzo przepiękne! JA dziękuję i mieszkańcy Włocławka też! (całość przemówienia). Jednym słowem - RANCZO;))

0 0
ID:9697

MR

Wystarczy przejechać się,, jadźką''i już wiadomo jak było ,co wcale nie wyklucza współudziału w tych siupach.....bo oni nie lubia się tylko przed kamerami a na rautach ....kto był ten wie....

0 0
ID:9698

pazdzioch

jemu pewno bylo lepiej ale tak na powaznie to do dzis nie moge zapomniec jak na Polsacie pokazali pana prezydenta wloclawka z koszem kwiatow(czy czegos tam) u jubileata sp.Zagajewskigo (dla wtajemniczonych per Stasia Sruby) a lektor w tle informowal ze to znany prymitywista z wloclawka obchodzi urodziny :}

0 0
ID:9699

boleslaw chrobry

za szkrzypka przynajmniej cos sie dzialo w miescie, a teraz?

0 0
ID:9700

Stacha

Za Władka powstały utwardzone alejki na cmentarzu komualnym, szkoda,że dalej nie są kontynuowane prace.
Z wpadek Władka; to słynny Zakon Maltański z jeszcze bardziej znanym we Włocławku "biznesmenem" T.K.- dał się nabrać . Za bardzo wierzył Władek ludziom ale nie tym co powinien.

0 0
ID:9704

cyklista

Do Pażdziocha.
Dlaczego nazwałeś ś.p.Zagajewskiego -Stasiem Śruba? Miał swoje życie, swoją wizję formowania gliny i swoich przyjaciół-czyli psy.W swoim mieszkaniu w suterenie na Smolnej częstował nas dzieciaków kisielem.Był człowiekiem który nam młodym potrafił pokazać swoje prace.A że został wykorzystany przez pewne osoby, które zarobiły na Nim pieniadze -to już inna historia.Nie będę poruszał tematu,bo ta osoba juz nie żyje.

0 0
ID:9706

Wloclaw

Aleja Krolowej Jadwigi za Paluckiego by nie powstala.Skrzypek wybudowal i to wielka zasluga. Jezeli jest usterka to mozna ja usunac. ale Palucki tego nie zrobi bo uzywa Al. Krolowej Jadwigi do walki politycznej przeciwko Skrzypkowi. Wy sie dajecie nabierac na te wielkie usterki nie znacie bylego systemu komunistycznego i zachowan komunistow.

0 0
ID:9707

Wlaclaw

s.p Pan Zagajewski byl wielkim czlowiekiem.Pamietam go z dziecinstwa zyl sztuka i dla sztuki.

0 0
ID:9708

zbuntowany_kaloryfer

A widziałeś Cyklista nagrobek Zagajewskiego? To o pomstę do Boga woła. Artyście wystawili TAKIE COŚ. Ale cóż... pani H. nie słynie z dobrego gustu, a i branża p. S. jest hehe nieco inna.

0 0
ID:9709

szuja

Padzioch to doszedł Ci do przeproszenia jeszcze zmarły Zagajewski.

0 0
ID:9711

maks

Było lepiej,przeciwdziałał bezrobociu ściągając do miasta zarazę,jakim jest zakład utylizacji odpadów poszpitalnych,dbał o miasto pozyskując ogromne fundusze z unii europejskiej zatrudniając za niemałe pieniądze,znanego specjalistę od funduszy Zbigniewa C.

0 0
ID:9712

cyklista

Do Szanownego Zbuntowanego-Kaloryfera.
Jeżeli Ciebie zrozumiałem to rzeczywiście masz rację.Ale to dlatego,że archeologia nie jest sztukami plastycznymi.
Na marginesie przypomniała mi się sprawa ustalania kolorystyki projektowanych obiektów leżących w strefie konserwatorskiej,
właśnie przez Panią H.Ale dalej nie piszę bo się zdekonspiruję całkowicie.
Szuja -Kortyzol nie zamierzał obrazić ś.p.Zagajewskiego.Po prostu może pod takim pseudonimem nazywała p.Zagajewskiego część mieszkańców.A nagrobek mógł zaprojektować artysta plastyk P.Bisaga.Tak jak zaprojektował kapliczkę przy wjeżdzie na lotnisko w Kruszynie z okazji pobytu Jana Pawłą II we Włocławku.

0 0
ID:9713

pazdzioch

moge przeprosic ale napewno nie za siebie, ja do Stacha nic nie mam a to ze byl dziwakiem i ze go tak nazywano to nie moja wina, lepiej niech kazdy kto teraz probuje za jego pomoca budowac wlasny wizerunek przypomni sobie jak bylo 10 albo 20 lat temu i czy sam nie nazywal dziwaka z wozkiem i stadem psow - Stachu Sruba

0 0
ID:9715

cyklista

Re:Pażdzioch
Ja nie zamierzam budować sobie wizerunku za pomocą ś.p.Zagajewskiego.Bywaliśmy u niego nie 10 czy 20 lat temu ale 40 lat temu jak jeszcze o nim nikt nie słyszał i mieszkał biedny w suterenie.A jego piety czy smoki były wypalane w starej ceramice na ul.Kościuszki.Nażekał,że przy wypalaniu zbyt gwałtownym,część jego prac się niszczyła.

0 0
ID:9719

dadas

ja też uważam ,ze Skrzypek to swój gość

0 0
ID:9720

janusz palikot

masz rację dadas Skrzypek to swój gość bo przyjmował tylko swoich

0 0
ID:9727

pazdzioch

chodzily sluchy ze Stachu lubil jak chlopcy do niego przychodzili :}

0 0
ID:9728

sportowiec

Paździoch, a napis z Auschwitz też Ci przeszkadzał?

0 0
ID:9730

paweł

Włocław
Jesteś albo bardzo młody albo ... ciężko niedoinformowany. A system komunistyczny i zachowania komunistów to już na pewno znasz z wykopalisk albo bajek moherowej babci na dobranoc. Zresztą teraz nie tylko moherowe babcie straszą Polaków komunistami. Potwierdza to Twoja znajomość całości budowy Alei Królowej Jadwigi. Czasami lepiej zajrzeć do źródeł niż się ośmieszać.

0 0
ID:9731

szuja

Padzoch,to już lepiej pasuje nie Stachu ale -Władek śruba !. Hahaha

0 0
ID:9735

harcerz

Pażdzioch,czy ta białą kartka podniesiona przez Twojego idola oznacza głosowanie "za"
Za zoofilami oczywiście.

0 0
ID:9742

szuja

O przepraszam,powinno być dr Władek Śruba !

0 0
ID:9761

****

Władek wróć!!!

0 0
ID:9771

pazdzioch

temat zamkniety

0 0
ID:9772

j-23

władek spoko gość
za jego kadencji wybudowano mi chałupkę
i teraz mam ciepło w d....

0 0
ID:9777


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA