Witam!!!Szukam dobrego kamerzysty i fotografa na ślub,może...

Witam!!!Szukam dobrego kamerzysty i fotografa na ślub,może mi kogoś polecicie.pozdro

39 komentarzy

alina kowalska

poleCAM KAMERZYSTE PANA KLIMCZAKA

0 4
ID:10130

profek412

Najlepiej to iść do studia Relax na Miedzianą. Filmowali mi już kilka imprez i jestem zadowolony.

1 9
ID:10133

Wujek dobra rada

Dobrzy już mogą być zajęci. A kiedy weselicho

1 0
ID:10139

kortyzol

profek412 witaj na forum.

0 0
ID:10150

profek412

A witam choć nie kojarzę :)

0 0
ID:10154

foto

fotografia ślubna i weselna dzwoń 728 476 457 nie będziesz żałował

0 0
ID:10155

Kamil

Polecam Kacpra z TVK dobry jest!!!!!!!!!!!!!

0 0
ID:10167

Foto"Wesłe Zakończenie"

Tylko u nas zdjecia z rozwodów i przyjęć porozwodowych.
Zadzwoń 606-795-132

0 0
ID:10171

zawiedziony

daj sobie spokoj z relaxem dla niego liczy sie tylko kasa, bedziesz zawiedziony

1 0
ID:10197

profek412

Zawiedziony, a ty pracujesz dla idei zapewne.

0 0
ID:10209

mała

Relaks 54 411211, MMD Dariusz Długołęcki 697 701 449, Emil Klimaczak 603 782 483, PSF Plac Kolanowszczyzna 9 607 582 067, To takie firmy liczące się na naszym rynku Fotografów u nich też można wynająć

0 1
ID:10293

duża

Długołęcki jest dobry, ale w sezonie puszcza na wesela laików (tak było z weselem mojej znajomej)i chyba nie inwestował w sprzęt i płyty nie są zbyt dobrej jakości. Jest jakiś kamerzysta z ul. Warszawskiej i jego należy się na pewno wystrzegać - tandeciarz. Kacper z TV Kujawy filmuje dla studia RELAKS.

2 1
ID:10316

Beata

Nie zgodzę się z opinią o kamerzystach od Długołęckiego,też mi jeden filmował i jestem bardzo zadowolona,a jeżeli chodzi o sprzęt to ma chyba najlepszy z tych wszystkich studiów filmowania,widocznie się nie znasz na sprzęcie.

4 0
ID:11321

Dawid

zobacz tu http://www.wix.com/shiwas/ewelinaczarnecka

0 0
ID:16867

sisi

Polecam www.fototomek.weebly.com Bardzo oryginalnie !

0 0
ID:17183

F

Pewnie wybor juz dokonany, ale moze ktos inny bedzie szukal

0 0
ID:21018

G

a jak cenowo u tych ludzi?

0 0
ID:22638

Damian

1100 zl za finalne nagranie 4 godzinne na plytach dvd ( 3 komplety po 2 plyty) poziomem nie odbiegajace od nagran P. Emila czy Relaxu. Kontakt i informacje: [email protected]

0 0
ID:23486

Przemysław Szklarski

Zapraszam www.przemyslawszklarski.pl

0 1
ID:26453

Kasia

Stanowczo nie polecam "K.E.C.F." .
Jakiekolwiek pomysły podane przez klientów są odrzucane i krytykowane.
Rozmawia się z kimś innym, podpisuje umowę jeszcze z innym a imprezę nagrywa jeszcze ktoś inny. Zero profesjonalizmu.
Ekipa składa się z ludzi którzy są na zlecenia. Fotografem na mojej imprezie był 18 letni chłopak który w połowię się upił.. podobnie jak sam kamerzysta.
Na płytę czeka się bardzo bardzo bardzo długo.
Klient nie jest traktowany poważnie !

0 0
ID:27099

Dawid

www.artmovie.pl Zapraszam - nowy styl we włocławku.

1 3
ID:28648

przybysz z kosmosu

Ja natomiast zapraszam na http://www.animatikvideo.com
Żywiołowa dynamiczna akcja no i oczywiście wątek miłosny

5 0
ID:28662

adkln

Wszystkim odradzam D...... z Placu wolności . Nie można się doczekać na płytę po weselu czekaliśmy 2,5 miesiąca dzwoniliśmy chodziliśmy do niego a on ciągle przekładał o tydzień jak poszliśmy po ponad 2 miesiącach to się okazało że dopiero zaczyna robić nasz film i jeszcze miał do nas pretensje że nie powinniśmy się czepiać że jak chcemy to zrobi nam na odwal się

0 1
ID:33544

gal anonim

Ja wesele mialem filmowane przez studio filmowe wojciech t...... z wloclawka. Termin oddania mial byc max 2 tygodnie a bardzo sie ucieszylem z telefonu ze juz w najblizszy weekend bede mogl wspominac zeszlo tygodniawa uroczystosc. I tu bardzo duzy plus dla tej firmy. Czekanie 2.5 miesiaca za nagraniem za ktore sie placi sporo pieniedzy to uwazam, ze przesada i omijal bym takie firmy ( jesli jest tak w rzeczywistosci). Pozdrawiam

0 0
ID:34362

Rozczarowana

Błagam, nie polecajcie p. Emila K...... Przed podpisaniem umowy dokjadnie omówilismyz nim szczególy nagrania. Nasze zalecenia sobie zapisał i przystał na nie. Płytka miała mieć maks 2,5 h a nie 4 h i nie miała sie składac z ceremonii slubnej i samych tanców. Efekt był taki, że wziął kasę, na weselu wybawił sie przednio, stwierdzajac nawet, że "zaj..... wesele", a płytka szkoda gadać. 3 razy poprawiana, 4 godziny tańców, w rezultacie po poprawkach nie wstawił minutowego pokazu zdjęć. generalnie jakośc filmu pozostawia wiele do zyczenia. Zdecydowanie nie polecam

0 0
ID:50264

Mila&Tomek

Nasz ślub i wesele było filmowana przez p. Ryśka Szuringera
Bardzo polecam! Człowiek zna się na rzeczy, nie jest drogi. Zrealizował nawet nasz pomysł na wstęp do filmu! Polecamy!

0 0
ID:62835

Gośka

Podaje kontakt www.fotowideo.jimdo.com

0 4
ID:65262

DEZE

Uwaga na S....-F... Z LUBRAŃCA ogłasza się że tanie filmowanie ale w zamian za podglądanie .moja płyta wyszła z ciągłymi przerywnikami ponieważ facet filmował ciagle z dołu i niestety zamiast tańców ciągle były filmowane nogi pończochy majtki wszystko to co dziewczyny mają pod sukienkami, także filmowanie męskiego przyrodzenia z bliska wiele osób ma pretensje że zostało tak ponizonych przez tego faceta. filmował i młode dziewczyny i starsze kobiety więc sobie wyobrazcie ogólnie wstyd mi pokazać komus płyte z wesela

0 0
ID:68734

alina 27-04-2016

@~alina kowalska: PAN K.... JEST BARDZO NIESŁOWNY .PŁYTY ZE STÓDNIOWKI MOJEJ CÓRKI REALIZOWAŁ 4 MIESIĄCE.TERMIN MIAŁ 1 MIESIĄC BO TAK SIĘ ZOBOWIĄZAŁ. PO PROŚBA I GROŻBACH Z WIELKIM BÓLEM ODDAŁ , ALE I TAK NIEKTÓRE BYŁY DO POPRAWKI. ANI RAZU NIE PRZEPROSIŁ KOMITETU STÓDNIÓWKOWEGO. NIE POLECAM .

2 0
ID:69195

Zadowolona

Jakby ktoś szukał świetnego kamerzysty w Londynie to wart zainteresowania jest Grafimar

0 0
ID:69286

Misiaczka

@~Zadowolona: Bardzo dobrze mi się z nimi współpracowało, co widać na każdym zdjęciu.

0 0
ID:69383

Kama

@~Zadowolona: sama korzystałam i również polecam

0 0
ID:69604

Misia

Odradzam Wojciecha T. z Włocławka, przyjmuje zlecenia a potem się nie pojawia. Zepsuł nam całą uroczystość bo nie przyjechał. Unikajcie bo szkoda nerw!!! Współpraca z nim skończyła się brakiem fotografa i kamery na weseluuroczystości aż łzy same się do oczu cisną, tragedia.

0 0
ID:69632

mirekjakubiak

Szczerze polecam szymonzawadzkifilms bo robi naprawdę świetne filmy. Niedawno miałem wesele i go wziąłem. Kamerzysta bardzo miły i rzetelny. Podczas rozmowy wstępnej wszystko zostało uzgodnione w najdrobniejszych szczegółach i to co wymarzyłem sobie z żoną zostało przez niego zrobione w 100%. Ceny są przyzwoite, więc warto wziąć pod uwagę.

0 0
ID:70328

[email protected]

@~Misia: Bardzo proszę o fakty bo w w 27 letnie działalności nigdy nie miałem takiej sytuacji żeby kamerzysta i fotograf nie pojechał na wesele, Jedynie była sytuacja że miałem filmować osobiście ale z powodu poważnej choroby musiałem wysłać innego mojego operatora. Za co bardzo przeprosiłem.Prawdopodobnie jest to "robota" konkurencji.

0 0
ID:71249

Gość

@~DEZE: Nie rozumie dlaczego z kamerzysty robi się jakiegoś zboczeńca.... Tyle jest ładnych gołych kobiet (zdjęć filmów) w internecie po co miałby filmować jakimś babom majtki na weselu.

0 0
ID:71363

gość-96774

artstudio widziałam ich film. SUPER, polecam.

0 0
ID:72226

gość-68403

Też polecam ARTSTUDIO , robią bardzo fajne filmy.

0 0
ID:73082

gość-66907

@~mała: Tylko nie klimczak nie odpowiedzialny w ogóle dodzwonic sie to graniczenie z cudem PO PROSTU MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nigdy więcej ;-(

0 0
ID:76261


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA