w Święta we Włocławku zauważyłem sporo aut na...

w Święta we Włocławku zauważyłem sporo aut na zagranicznych numerach. Pewnie wielu emigrantów przyjechało odwiedzić rodziny, pewnie jeszcze więcej przyleciało samolotem. Podczas świątecznego obiadu zastanawialiśmy się czy Włocławek i w sumie cała Polska nie powinna policzyć kolejny raz swoich obywateli, którzy w tym kraju, mieście mieszkają. Myślę, że wyniki byłyby zawstydzające dla rządzących, bo przecież nikt nie wyjeżdżałby gdyby tu żyło mu się dobrze? Podziwiam emigrantów i rodziny, które tu na nich czekają, a "władzy" życzę więcej rozsądku w rządzeniu, bo niedługo tylko emeryci tu zostaną, a ZUS ponoć cienko przędzie...

5 komentarzy

Witek

Co trzeci samochód na angielskich rejestracjach.

0 0
ID:10140

pazdzioch

ZUS cienko przedzie???stary moze cienko to wygladaja nasze pieniazki w zusie ale napewno nie te panie popijajace na okraglo kawke i wyzywajace sie na petentach bo une siedzum tam cale lata i wszystko wiedzum a jakie siedziby sobie pobudowali, emeryt zas dostaje za lata tyrania grosze ktore i tak mu ukradna w aptece

0 0
ID:10141

Stacha

Emigranci to może za dużo powiedziane- wyjechali aby zarobić na chleb, pare groszy odłożyć na jutro - w Naszym mieście nie ma takiej możliwości- ale już Anglia nie jest atrakcją patrząc na kurs funta.Nie ma czego zazdrościć.

0 0
ID:10145

Viola

Zgadzam się z powyższą opinią.Wiem co to znaczy nie mieć , a potem mieć.Ale żeby mieć , rodzina musi przeżywać rozstania , a dzieci brak ojca.Ale niestety kogo to obchodzi że w naszym kraju prędzej się garba dorobisz?Przecież kto ma to ma i po co mają męczyć swoje "piękne" główki żeby innym się żyło lżej!!!

0 0
ID:10146

do stacha

racja złotówka podskoczyła, ale jednak było nie było za jednego funta jest 4.60 A poza tym sporo ludzi wyjechało na dobre. Mam kilkoro znajomych w Anglii i oni tam ściągnęli rodziny, pokupowali domy, posłali dzieci do tamtejszych szkół i nie zamierzają wrócić.Jak ostatnio się widzieliśmy to mówiliśmy właśnie o tym. Oni mówią, że życie tam łatwiejsze i normalniejsze, to po co mają wracać? Szkoda! Ludzie po studiach muszą wyjeżdżać, bo u nas nie dostaną roboty. Obciach! Ale co tam ! ważne, żeby im się układało i żyło dobrze! A nasi rządzący obudzą się w końcu z ręką w nocniku!

0 0
ID:10166


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA