Czy Polacy lubią seks ze swoimi żonami? Czy żona...


Czy Polacy lubią seks ze swoimi żonami?

Czy żona może być słodkim przedmiotem pożądania? Okazuje się, że niekoniecznie. Niejednokrotnie już po trzech latach przestaje się pożądać swojego partnera .
Szanujemy swoje żony, mamy z nimi dzieci, jesteśmy do nich/żon/ przywiązani, ale pożądanie w skali od jeden do 10 wynosi b.często jeden. Dobrego seksuologa we Włocławku brak, a z żonami nie chce się o tym rozmawiać .Piszę bo ostatnio rozmawialiśmy na ten temat z serdecznym przyjacielem i właśnie do takich podobnych wniosków doszliśmy.A co Wy o tym sądzicie. Temat skojarzyłem z art.wadery .

19 komentarzy

yz

cóż ... ja znam odwrotną sytuację, mąż znudził się żonie i to do tego stopnia, że poszła z jego kolegą, a nawiasem mówiąc nawet nie tylko z nim... co ty na to? chyba są dwie strony medalu. W opisanym moim przypadku nie rozumiem kobitki, bo męża miała jak z żurnala, ale widać coś jej nudno było z nim:)

0 0
ID:10267

My mieszkańcy

Analizując Wasze przypuszczenia i domysły które opisujecie na tym portalu obywatelu Szuja oraz Waszego przyjaciela doszliśmy do nastepujących wniosków.
1.Zony Wasze po 4 lata małżeństwa(stanowczo za póżno)
wniosły do Sądów pozwy rozwodowe z uzasadnieniem
zaniedbywania ich przez współmałżonków właśnie w
sprawach seksu.
2.Należy stanowczo wysłać Was obydwóch na leczenie
zamknięte dla chorych od uzależnień(w tym przypadku od
komputera)
3.Zamiast porad u seksuologa (twierdzicie,że dobrego we
Włocławku nie ma-myślimy,że jest, ale Wy boicie sie do
niego udać)odsuńcie komputer,ekran,klawiature i
koniecznie zmieńcie "myszkę"
4.Uważamy,że w chwili obecnej podwójna dawka środków
pobudzających przyczyniłąby się ,żę stanęłoby Wam serce
i nic więcej.
Przed wydaniem diagnozy zasięgneliśmy porady lekarza i farmaceuty czy nasz post nie wpłynie ujemnie na Wasze zdrowie psychiczne.

0 0
ID:10269

szuja

"MIESZKAŃCY" napisali....3.Zamiast porad u seksuologa odsuńcie komputer/żonę?/,ekran/twarz?/,klawiaturę/biust i reszta?/ i
koniecznie zmieńcie "myszkę"/czy szczurka ?/...
Odpowiem dodatkowo ,że u mnie szczurek jest wymiarowy i zdrowy i pełen wigoru. Jak u kolegi to, nie widziałem/inna opcja/.Hahaha

0 0
ID:10274

My mieszkańcy

Szuja od wprowadzania errat do naszego postu jest administrator portalu(w przypadku niecenzuralnych słów).
Wolimy myszki(niezależnie od ubarwienia) od szczórków i to wymizerowanych,słaniajacych sie na łapkach,z podkrążonymi oczyma od wpatrywania sie w ekran.Odpowiednie służby deratyzacyjne miasta zajmą sie Twoim szczurkiem

0 0
ID:10281

szuja

No to sobie popisaliśmy.Ja popisałem ,a Wy popisaliście się.Hahaha

0 0
ID:10282

My mieszkańcy

Oczywiście Szuja-My sobie popisaliśmy.Natomiast Ty się Swoim wpisem -nie popisałeś.Zatem przemyśl z przyjacielem sprawę podziału majątku w przypadku ewentualnego rozwodu.
Myślimy,że jesteś prawdziwym mężczyzną(nawet ze szczurkiem)
i odejdziesz zabrawszy Twój ukochany komputer,ekran,klawiaturę i oczywiście "sztuczną myszkę".
Zyczymy przyjemnego "Łyk-niku"

0 0
ID:10285

Stacha

Uważasz,że po czterecha latach jesteś znudzony żoną to po co z nią jeszcze jesteś. Szukałeś żony- opiekunki-matki dla dzieci a Ty co jej możesz dać?Pożądanie do innej kobiety-zachowujesz się jak prawdziwy samiec-szukasz zaspokojenia swoich potrzeb seksualnych..Uważasz,że obca kobieta jest atrakcyjniejsza od Twojej żony? Tak może i jest ale na chwilę, zastanowiłeś się dlaczego znudzony jesteś żoną? A może to Twoja żona ma Ciebie już dość. Masz wielkie wymagania ale od innych. Wiesz kogo masz- żony sie pozbędziesz a Nowej się nie nabędziesz. Porównasz Ją do żony i co wtedy- powrotu już nie ma.Może jesteś w średnim wieku i chcesz się dowartościować? To są takie objawy w pewnym wieku.

0 0
ID:10287

Romek

szujo nie cygań wolisz szczurki od myszek i dlatego już ci się żona nie widzi

0 0
ID:10290

do stacha

masz racje

0 0
ID:10299

kortyzol

Stacha ,czy Ty umiesz czytać.To po pierwsze a po drugie jak już to,kij ma dwa końce i na końcu znowu jest kobieta,która jakoś nie ma sumienia w stosunku do tej pierwszej kobiety.

0 0
ID:10300

pamar

Po przeanalizowaniu wszystkich opinii stwierdzam, że prawdopodobnie najlepszą diagnozę postawił (dr) ~Romek.

0 0
ID:10303

My mieszkańcy

O Złotolicy Pamiarze,wyrocznio nasza,przewielebny i miłościwie nam panujacy władco wszechświata.Czyżby nasza opinia była do d.... A zatem przyjmujemy Twoją Władco opinię z pokorą i jednocześnie wielkim bólem spowodowanym potępieniem Szuja.Czyż zatem Władco skazujesz Go na banicję do Białorusi.Tego który otworzył kobietom oczy,jak może postępować mężczyzna,prawowity małżonek i ojciec Swoich dzieci.Może wyrazi skruchę i chęć poprawy.

0 0
ID:10304

pazdzioch

co ja tu widze, czyzby seksualnosc Szuji byla poddana probie?

0 0
ID:10308

fine

ja tam widzę problem raczej w męskiej kwestii, bo bez urazy ale jak nawet ja podejdę od tak sobie i pocałuję żonę, choćby w szyjkę to ona mówi, że je aż ciarki przechodzą, choć jesteśmy po ślubie 15 lat ! więc może lepiej poszukaj w sobie problemu i postaraj się, żeby żonie też się podobało, może ona się nie stara, bo w tobie nie widzi adresata swoich potrzeb!?

0 0
ID:10310

szuja

Założyłem ten wątek po wysłuchaniu w radiu jednej z ulubionych audycji "Kochaj się długo i zdrowo" ,żeby zobaczyć jak on zostanie zrozumiany i jaki jest poziom int.piszących na forum. Mogę teraz szczerze napisać hahahaha.

0 0
ID:10323

szczurek

A ja mogę coś powiedzieć?

0 0
ID:10325

myszka

Gdzie ci mężczyźni???????

0 0
ID:10326

były kleryk

Myszko moja.Jak to gdzie ? W seminarium.

0 0
ID:10330

pazdzioch

w seminarium to raczej same szczurki grasuja po szczelinkach

0 0
ID:10336


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA