Niedziela wieczór. Mecz koszykówki. Przerwa. Prowadzący...

Niedziela wieczór. Mecz koszykówki. Przerwa. Prowadzący ogłaszają licytację na WOŚP. I co? "GOSCIE" z "chonorofej"(nie pomyliłem się) trybuny opuszczają swoje miejsca. Zapewne udali się na soczek (pozbawili się sami udziału w licytacji). Po rozpoczęciu II połowy meczu "boCHaterowie" wrócili.
Po meczu czytam w internecie, że wykonawcy na scenach pobrali za swoje występy sowite honoraria. A podobno mieli występować za darmo?
Jak to w końcu jest? Może "goście" mają racje???
A jak było we Włocławku czy wykonawcy -"artyści" też otrzymali kasę???

6 komentarzy

adaśko

A jak myślałeś?Za darmochę to nawet w pysk nie dostaniesz !!!

0 0
ID:10391

pazdzioch

teraz to juz sie czepiasz, przeciez to nie jest obowiazek to znaczy kto chce to daje i nie marudzi a jak ktos nie chce to nie daje i tez nie marudzi.PROSTE

0 0
ID:10392

szuja

Tak jest Padzioch,masz zupełną rację!

0 0
ID:10396

Kibic

I o to zafajdany grajdoł... jeden pseudo intelektualista wyżył się w necie i skomentował zachowanie z lozy VIPów... Ja byłem jednym z tych co wyszli... i wcale nie dlatego, że nie wspieram WOSP ale dlatego, ze w tym dniu i wczesniej już brałem udział w zbiórce pieniędzy... A zadałbys pytanie dlaczego reszta publiczności nie wzrzucała do puszek nic???
łatwo rzucac błotem....

0 0
ID:10410

Johan

Kibic -a ja zadam Ci pytanie, dlaczego macie karnety za darmo, a osobom niepełnosprawnym zabraliście bilety ulgowe ilu was otrzymuje karnety darmowe odpowiedz ,pewnie nie wiesz.

0 0
ID:10444

Kibic całym sercem.

Kibic -zafajdani to są wszyscy VIP-y jesteście tam za darmochę ,co nie stać was na bilet wstępu na mecz,Te mały vip-ie wstydż się pisać na tym portalu.POkaż swoją twarz to cię przywitamy na najbliższym meczu,Takiego powitania nie miałeś nigdy w życiu.

0 0
ID:10445


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA