I wlazł już jakiś trol haha. No ba tyle krytyki to trzeba...

I wlazł już jakiś trol haha. No ba tyle krytyki to trzeba zrobic kontre. Ja wam mówie wyPIS-jedzcie z Włocławka trole.

9 komentarzy

ha ha

Boli no nie?

0 0
ID:10779

szuja

Jaki trol? Że ktoś skrytykował PO a raczej coś co powinno iść w komis ,a nie nazywać się komisją?

0 0
ID:10782

do Muńka

nie jestem z pisu, głosowałem na platformę i żałuje, oni wszyscy są jednakowi, bo polityka to jedno wielkie bagno, szkoda że nie jesteś obiektywny, chyba że lubisz jak ktoś cię w rogi wali,albo klapki masz na oczach, żal mi takich nieobiektywnych ludzi, którzy sami siebie oszukują

0 0
ID:10790

Do Muńka

ODCZEP SIĘ OD PIS-u jako jedyna partia wprowadziła ustawę o rewaloryzacji rent i emerytur co roku.Gdyby nie PO to byłoby też że kobiety by odchodziły na emeryturę mając 55 lat a mężczyżni 60 lat.Ustawa o spółdzielniach mieszkaniowych korzystna też dla mieszkańców Włocławka to mało.Jeśli radni PIS-u składają wnioski lub interpelacje do PREZYDENTA i nic specjalnie nie jest realizowane no to można powiedziec że nic nie robią.Można sprawdzic jest to zapisane w protokołach sesji.Oglądam sesje i słyszę kto składa wnioski.Więc nie pisz bzdetów

0 0
ID:10794

do Muńka

w każdej partii są trole , chlebowski nie powinien się ośmieszać,cwaniactwo i kłamstwo zawsze wyjdzie,temu panu i jego kolesiom, już podziękujemy, mają podobne zasady jak ich czerwoni koledzy,ręka,rękę myje

0 0
ID:10811

szuja

Czerwoni oczywiście ze wstydu,że słuchać nie umieją ,jak Kępa bardzo tępa.

0 0
ID:10821

pazdzioch

to racja Kepa tepa :}

0 0
ID:10827

moher

PO a złota rybka ....

Facet wybrał się na ryby. Zarzuca wędkę, czeka, nagle spławik się rusza, więc gość wyciąga rybkę.
- Powiedz rybko, jesteś może ze złota?
- Nie. Z PO.
- Eee, to ty pewnie nie spełniasz życzeń?
- Nie, ja tylko obiecuję.

0 0
ID:10831

zbuntowany_kaloryfer

Etatowy tępiciel moherów też powie kawał:
Donald Tusk po śmierci trafił do nieba. U bram niebios spotyka św. Piotra, który go oprowadza po Niebie. Tuska bardzo zaciekawiły zegary rozmieszczone w ogromnej ilości po całym niebie. Pyta się więc św. Piotra:
-Co to są za zegary i czemu wskazują różne godziny
-Widzisz Donaldzie - odpowiada św. Piotr - Każdy człowiek ma taki zegar, którego wskazówki przesuwają się do przodu z każdym kłamstwem. Z chwilą urodzin zegar każdego człowieka wskazuje godzinę 12. Widzisz tu na przykład jest zegar Matki Teresy, który wciąż wskazuje godzinę 12.
-A gdzie są zegary Kaczyńskich?
-Ich zegary robią za wentylatory w holu głównym....!

0 0
ID:10874


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA