Aż mnie zamurowało.Podczas ogladania w internecie jakiegoś...

Aż mnie zamurowało.Podczas ogladania w internecie jakiegoś spotkania członków SLD co zauważyłem ?Wśród powracajacych do gry w SLD-dawnych sekretarzy PZPR-Millera i Oleksego zauważyłem Pana Kukuckiego.Brawo tak trzymać.Wraca PRL-bis na czele z trupami politycznymi matki nieboszczki PZPR.Brakuje jezcze w tym gronie Kiszczaka i Urbana.Będzie komplet starych wiarusó.Brawo i jeszcze raz brawo Panie Kukucki.Doborowe towarzystwo wzajemnej adoracji.

19 komentarzy

sportowiec

Gdyby Kukucki urodził się 50 lat wcześniej mięlibyśmy najlepszego enkawudzistę na świecie. Berman czy Światło mogliby mu tylko buty (i nagan) czyścić. Swoją drogą to z nim jest teraz jak z Przemkiem Go. Po każdym publicznym daniu głosu, niechęć do LSD rośnie. Tak trzymać Kriss!!!

0 0
ID:10813

Ktoś tu napisał-

Czerwona pajęczyna -a znane twarze z Włocławka ?

0 0
ID:10817

do cyklisty

szkoda słów, jedno wielkie bagno faryzeuszy

0 0
ID:10818

pazdzioch

dawaj link do tego kabaretu :}

0 0
ID:10826

cyklista

Sportowiec masz racje.Oczyma wyobrazni widzę siedzącego za biurkiem.Nogi w oficerkach ukradzionych Polskiemu oficerowi na stole.Obok nagan i lampa swiecąca prosto w oczy.A nad nim-któż inny jak nie "wujaszek" Stalin.Może zagra jakąś rolę w teatrze telewizji pt."Jak budowano ustrój w Polszcze"
Pażdzioch-jeżeli kabaret to tylko "Starsi Panowie".Z głównymi rolami Millera i Oleksego.

0 0
ID:10829

pieszy

cyklisto ! zakładam,że swoją jazdę uprawiasz w kasku na drogocennej głowie,który ,w razie upadku, zatrzyma płynną ,szarą treść,sączącą się z Twojej ,nie mniej, drogocennej czaszki.

0 0
ID:10832

szuja

Ja powiem tak. Przed Solidarnością był smród polityczny a teraz aferowy.Doją te chude krowy bez litości.

0 0
ID:10836

cyklista

Re:pieszy
Założenia są błędne-jeżdżę bez kasku.Co do drugiej częśći obawiam sie o swoje życie.Czyżbyś Pieszy poznał tajemnicę kilku trepanacji mojej czaszki i dowiedział się ile jest wstawek platynowych.Muszę niechybnie swój czerep ubezpieczyć.

0 0
ID:10840

profek412

Mów co chcesz, ale kiedyś się zakłady produkcyjne budowało, a teraz się je zamyka. Usługami się nie buduje potęgi państwa,a produkcją.

0 0
ID:10842

aBc

Jak powiedział kiedyś jeden z tow. nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy. Produkcja przemysłowa na tzw. magazyn,rzeka(nie strumyk) zielonych która płyneła do kraju itd. Za to można było budować np. stal na czołgi które miały zaatakować zachód. Jak to się skończyło?Najpierw mord na narodzie, a póżniej 4 czerwca 89r. To tak w wielkim skrócie.

0 0
ID:10847

zbuntowany_kaloryfer

Profek, musisz jednak przyznać, że są regiony i miasta, w których się buduje. To, że Włocławek gnije zawdzięczamy przede wszystkim nieudolności naszych władz. Co ciekawe - zakładam, że po kolejnych wyborach we władzach miasta będą ci sami ludzie. Qrde, będą te zakute łby.
Sugeruję przyjrzeć się bliżej takiemu miastu jak Słupsk. Bywam tam i widzę, że to miasto rośnie. No ale w ichniejszych władzach zasiadają ludzie zorientowani na rozwój i postęp.

0 0
ID:10851

zbuntowany_kaloryfer

Cyklista, oni po prostu muszą umrzeć. Nikomu źle nie życzę, ale bez pewnych ludzi świat będzie lepszy, ot co.

0 0
ID:10852

profek412

zbuntowany_kaloryfer masz racje buduje się i u nas też budują, ale to jest nic w stosunku do tego jakie są potrzeby. Wiadomo czas kiedy państwo budowało przemysł minął i teraz budują prywatni. Jednak ważne, aby państwo tworzyło możliwość dla tych prywatnych inwestorów. Nie bronię obecnej naszej władzy miejskiej, ale centralnej też nie. Czy u władzy jest lewica, prawica czy centrum to ta sama historia. Afery, przekręty itp.

0 0
ID:10857

jarek 3

zbuntowany odlewniku,masz rację Twoja konstrukcja też musi odejść do lamusa czyli w niebyt.a ,zapewne świat stanie się lepszy.

0 0
ID:10858

zbuntowany_kaloryfer

Profek - jak w takim razie wytłumaczysz fakt, że inne miasta sobie radzą? Nadal twierdzę, że po to mamy lokalny samorząd, aby sensownie rządził. No i się może doczekamy za jakieś 200 lat hehe. Może do tego czasu zejdą z tego świata tacy jak państwo H. i im podobni;)

0 0
ID:10868

profek412

zbuntowany_kaloryfer inne miasta sobie radzą, ale są to głównie duże miasta. Zobacz np. na wskaźniki bezrobocia. Miasta wielkości naszego mają duże bezrobocie. Dodatkowo istnieje duże rozwarstwienie w naszym województwie. Zobacz na wyniki Włocławka i Grudziądza w zestawieniu z Bydgoszczą i Toruniem. Dwa te miasta grabią tylko w swoją stronę.
Nie bronię naszej władzy bo też mam wiele do nich zastrzeżeń, ale myślisz, że jak by prezydentem był np. pan Zbonikowski to było by lepiej? Czy za Skrzypka było lepiej?

0 0
ID:10875

jp

zbuntowany odlewniku kupię Ci bilet w jedną stronę do Słupska i zmykaj im szybciej tym lepiej

0 0
ID:10876

zbuntowany_kaloryfer

Oczywiście, że gdyby Zbonik był prezydentem nie byłoby lepiej. Za kadencji Skrzypka też nie było. Aczkolwiek bywało wesoło z powodu jego braku obycia hehe.
Całe szczęście, że nie zdążył wyciąć szpaleru drzew w parku... bo z tego co mi wiadomo miał takiego pomysła;) - (Chodzi o drzewa rosnące wzdłuż ostatniej alejki - od strony bloków).

0 0
ID:10877

szuja

Słupsk jest małym Paryżem tej części Europy.Mieszkałem i pod Kluką nie jedno piwko brałem.Duży szacun dla miasta

0 0
ID:10882


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA