Zrobmy stok narciarski we Wloclawku, Unislaw, Bydgoszcz...

Zrobmy stok narciarski we Wloclawku, Unislaw, Bydgoszcz pokazuja ze mozna, stacje narciarskie maja w planach Plock i Lubraniec, a we Wloclawku nie mozna??

15 komentarzy

judyta

Jasne, jasne , ha , ha , a najlepiej na dachach pozmykanych zakladow .

2 0
ID:10949

marek111

nie na dachach tylko na zawislu, to kosztuje mniej niz oswietlenie mostu, nie wszystkich rodzicow stac na wyslanie dzieci na narty w gory!

1 0
ID:10951

maks

Włocławek miał stok narciarski na Szpetalu,nawet z wyciągiem,był też tor saneczkowy.Wszystko to zostało zniszczone,jak zwykle we Włocławku.

2 0
ID:10952

viola

Panie Prezydencie reaktywujmy wyciag narciarski, wykorzystajmy to czego nie maja inne miasta, uksztaltowanie terenu na Zawislu, to swietna reklama dla miasta.

1 0
ID:10956

exs-sportowiec

Do tego skocznia narciarska i tor bobslejowy.

1 0
ID:10958

szuja

Marzenia jak ptaki szybują po niebie

1 0
ID:10962

Brawo

Myślimy o tym samym ,tylko nie możemy dogadać się z Rychem ,Zbychem i Zdzichem ,by nam załatwili wycinkę drzew (po cichu)i grunt za pół darmo -może macie jakieś ,,dojście ''?

1 0
ID:10967

exs-sportowiec

Po całonocnych rozmowach stwierdzam stanowczo-jest "dojście"
Kot pali się do rozmów.Cmentarz odpada.

1 0
ID:10976

pazdzioch

trzeba dogadac sie z Rafalem dach sobie zalatwil wiec.....

0 0
ID:10977

Solejukowa

Kiedyś był stok narciarski i tor saneczkowy na Zawiślu - Maks dobrze pamięta. Nie wiem dlaczego w tej chwili nikt się tym nie interesuje. Warunki w tym miejscu są naprawdę całkiem przyzwoite, mamy naturalną "górę". Wystarczyłoby tylko trochę chęci, a pieniądze pewnie tez by się znalazły.

1 0
ID:10980

wieśniak

Żyje nawet jeszcze człowiek który to wszystko zorganizował. Więc Władzo może warto sie tym zająć bo pomysł naprawdę przedni, lepszy od tej przystani.

1 0
ID:10983

j23

Jestem za !!! Pieniądze zostaną we Włocławku a nie w Bydgoszczy czy Unisławiu.

1 0
ID:11336

Kruger

Jezdzilem kiedys na nartach kolo szkoly na Zawislu byly to lata 80 bylo niezle szkoda ze niema tam miejsca na narty w tych czasach itp.

0 0
ID:24806

dzonny_killer

Na szczęście dzięki obecnym (i byłym) władzom mamy już wielkie pole golfowe ;-) tylko te dołki w asfalcie są nieco za szerokie... ale to pewnie dla amatorów :-))

1 0
ID:24922

Adam Kamiński

Jestem jak najbardziej za powstaniem stoku narciarskiego.
Wiem że trzeba by wyciać pare drzew ale to i tak lepiej nią każdy z nas narciarzy
miałby jechać samochodem w góry - dla globalnej ekologi to lepszy stok i nie palimy etyliny czy diesla. Już się dowiadywałem - teren na, którym był stok należy do Lasów Państwowych. Trzeba by się skrzyknąć ocenić siły i do roboty.
mój kontakt [email protected]

0 0
ID:26431


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA