Ostatnio odwiedzili mnie znajomi z Kołobrzegu i jako że...

Ostatnio odwiedzili mnie znajomi z Kołobrzegu i jako że pogoda dopisywała postanowiłem czas odwiedzin spędzić m.in. na pokazywaniu naszego pięknego miasta. Niestety, pomimo usilnych moich starań nie wypadło to korzystnie. A oto kilka spostrzeżeń moich gości: szare, bezbarwne miasto; wszechobecne dziury w ulicach; zero jakichkolwiek zimowych atrakcji; i jedno co mnie rozbawiło,tu cytat: stare miasto jest naprawdę stare. Lecz znalazło się coś, co na moment "odebrało im mowę" mianowicie, przepych, elegancja i szyk WZORCOWNI, centrum rozrywkowe MK Bowling, Multikino, a wszystko to sąsiadujące z budynkiem opieki społecznej.

10 komentarzy

szuja

I dlatego się wyrejestrowałeś ??

0 0
ID:11151

ja....

No i co z tego wynika ? Zawsze coś musi funkcjonować w sąsiedztwie czegoś ... Bez sensu.

0 0
ID:11156

ja....

A w kołobrzegu opieka społeczna mieści się na plaży ?

0 0
ID:11157

jp

trzeba było zaprosić ich do Kowala może porównanie byłoby adekwatne

0 0
ID:11161

pazdzioch

fajni znajomi :}

0 0
ID:11164

cyklista

Shalom alejchem Szuja.Uważaj na cicit przy tałesie.Nie widzę tefilin.Nie szkodzi.Dostaniesz ode mnie na bar micwa.

0 0
ID:11165

gość

Nie przesadzajmy z tą krytyką Włocławka. Apeluję o trochę szacunku pośrednio i dla samych siebie. Kołobrzeg to miasto turystyczne ale Floryda to ,to nie jest napewno. Byłem w tamtym regionie Połczyn - Zdrój , Kołobrzeg.Ładne krajobrazy, jeziora, lasy. Jeślli chodzi o warunki życia za wyjątkiem "elit" to bezrobocie i bieda aż piszczy ale ludzie mili przynajmniej ci, których poznałem.
Pozdrawiam.

0 0
ID:11168

obserwator-prowokator

W ostatni wtorek w TVP-owskim "Ekspresie reporterów" Pan Leszek Cichoński najpełniej ukazał całej Polsce nieskończone piękno "starego Włocławka", konkretnie zaś ul. Tumskiej. Gdyby ktoś zamierzał nakręcić jakiś film o wojnie, to nie musi szukać ruin, bo te już są...

0 0
ID:11173

jadwisia

a u mnie byli już kilkakrotnie znajomi z Łodzi, z Zielonej Góry i nasze miasto bardzo im się podobało! Miło było słuchać pochwał, że czysto, że kierowcy mili bo zatrzymują się przed pasami, co np. w Łodzi jest nie do pomyślenia, że taki piękny park mamy i wiele innych ciekawych miejsc, a stare, zrujnowane domy, dziurawe jezdnie i biura MOPR są w każdym polskim mieście.

0 0
ID:11177

stasiek

-nie wszystko złoto co się świeci.Mieszkam w Kołobrzegu prawie pół wieku.Fakt miasto wypiękniało choć do przedwojennej świetności daleko.Tak jak wszędzie,również w Kołobrzegu nie brakuje miejsc które nie przynoszą chluby miastu.Kołobrzeg należy do drogich miast jeśli chodzi o życie. Zarobki najniższa krajowa,małe eldorado dla biznesmenów.Poważnie rozważam czy nie opuścić grodu nad Parsętą.Kto wie czy nie wybiorę Waszego miasta.Pozdrawiam Włocławian.

0 0
ID:11567


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA