Jestem tu na wakacjach i mam pytanie - co tu można...

Jestem tu na wakacjach i mam pytanie - co tu można obejrzeć, zwiedzić? W 2 dni obskoczyłem chyba wszystkie najciekawsze miejsca (katedra, tama, bulwary, muzeum i kilka zasyfionych jezior) w okolicy i... nie mam co robic. Jestem tu już 4 ty dzień, jeszcze 2 tygodnie i boję się, że umre z nudów przed TV. Przecież tu nawet nie ma gdzie piwa na świeżym powietrzu wypić! Dlaczegop w tym miescie (miescie??) nie ma piwnych ogródków (naliczyłem az 2 w centrum)?. Dlaczego tu jest tak beznadzieja, co ja tu robie w ogóle??

9 komentarzy

obserwator2

A widzisz jak ludzie muszą mieszkać, władze nasze się cieszą że wydały mało zezwoleń na piwo, statystyka pasuje i pi..dzą w stołek biorąc nasze pieniądze.

0 0
ID:324

Dirty

człowieku zawijaj się stąd,szkoda 2 tygodni, tu nic nie ma, kompletnie...

0 0
ID:325

Onufry

No to masz facet pecha. Wystarczy, że wyjdę z domu do sklepu to po drodze widzę kilkunastu pijących piwo na świeżym powietrzu w różnych miejscach.

0 0
ID:327

Stacha

Tak wygląda promocja Naszego Miasta.Faktycznie Turysta ma racje - nuda w tej mieścinie /to nie miasto/ Wielki obciaach zaprosić kogoś do Wł-ka.Miasto umiera czy tego Władza Nasza nie widzi - może i widzi ale lepiej nic nie robić.W jakim stanie są bulwary- zaniedbane-brudne .Tam chyba władza zaglada 2 razy w roku i to nie patrzy na ścieżkę dla spacerowiczów -pokruszony beton czy coś w podobie.Tak mamy zachęcać turystów do zwiedzania miasta? To świadczy jakiego mamy Ojca -Prezydenta.Wstyd.

0 0
ID:328

Adam L.

i jeszcze te chodzace lenie z psami, sraja gdzie popadnie a ta ślungwa jeszcze pali i peta szuca ordynarnie na chodnik, naprawde brak kultury i chamstwo,Włocławek się zmienia i jest coraz lepiej, niestety zbyt wolno, niedługo powstanie Wzorcownia, potem Grządziel, przy Długiej BOŚ, reszta porządnych ludzi i kulturalnych podniesie się na duchu i zacznie organicznie zmieniać to miasto, trzeba wcielać myśl pozytywistyczną w życie, proponuje, niech każdy zacznie dbać o swoją okolicę, niech zwraca i interweniuje, jeżeli ktoś niszczy, albo brudzi okolice swoją "niską kulturą" albo psem.

0 0
ID:329

szuja

Z Ciebie facio taki "turysta" jak z i gwóźdź.

0 0
ID:332

Robert

To po kiego żeś cwaniaczku wielkomiejski albo co bardziej prawdopodobne małowiejski tu przyjechał, nie pasuje
ci to wypad.

0 0
ID:342

Jacek

Jeżeli już obejrzałeś wszystko to zmykaj do Bydgoszczy-miasta które nas okrada ze wszystkiego.PA

0 0
ID:344

Adam

Weź pójdź do multikina, maca czy reala ale to ze znajomymi. W następnych dniach odwiedź wikse (nie czarne bo to syf i tam kradną jak cholera - wystarczy że zostawisz rzeczy bez opieki na 10 min - nie ma opcji żeby wszystko zostało) albo pojedź na lubiechowo jak masz możliwość. Pozatym jak byłeś na tamie to teraz odwiedź tzw. "klif" czyli górkę od południowej strony tamy.
Do tego obok kauflandu powstaje centrum miasta i za kilka lat (nawet może na następne wakacje?) będzie gotowe.

0 0
ID:349


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA