Strasznie się zmartwiłem widząc p. Prezeskę SM...

Strasznie się zmartwiłem widząc p. Prezeskę SM "ZAZAMCZE". Patrzę i myśle bieda zaglądnęła do SM ,Prezeska zrobiła się z taaaaaakiej kobiety ,taka filigranowa dziewczyna!!!!

11 komentarzy

Stacha

Popatrz na siebie bo po dzisiejszych pączkach możesz przytyć.
Daj Prezesce spokój - może jest poważnie chora .

0 0
ID:11379

007

Panie / Pani Szuja no myślę ze tego typu komentarz nie jest na miejscu - trochę więcej taktu....

0 0
ID:11380

,,,,,,,,,,,,

Stacha, dziękuj, że macie "taką" prezeskę". Mieszkałam na Zazamczu ponad 25 lat i naprawdę nie miałam wiele uwag do działalności Sp-nii. Byłam jeden raz u Pani Prezes , która zareagowała natychmiastna na problem i tu Jej po wielu latach mogę za to podziękować.
Przeprowadziłam się do innej Sp-nii i tu zaczyna się klops. Na nic nie reagują a jest naprawdę dużo do zrobienia.
Masz chyba jakieś kompleksy i stąd ta twoja wypowiedź

0 0
ID:11381

,,,,,,,,,,,,

przepraszam Stacha, to było do szuii.

0 0
ID:11382

pazdzioch

pewnie za malo sie nachapala przez ostatnie lata

0 0
ID:11384

aBc

"szuja"- taki jesteś ponoć elokwenty we wszystkich sprawach szczególnie tych na styku państwo-kościół, a nie umiesz używać polskich znaków ?

0 0
ID:11388

seen

Mam znajomych na Zazamczu i zazdroszczę im sposobu prowadzenia spółdzielni - czynsze najniższe w mieście, ciągle prowadzone remonty, porządek (oczywiscie w porownaniu z innymi dzielnicami), oswietlenie właczone póki jest ciemno, bezproblemowy dostp do pani prezes. Na Południu rządzi pan L. (ponoć chce kandydować na prezydenta miasta - co nie daj boże) - czynsze wysokie, wymuszanie zakupu podzielników, wyłaczanie świateł na ulicach bladym świtem, gdy dzieci idą do szkoły, pan L. praktycznie niedostępny dla mieszkańców - taki prezes to problem. Gdybu panią prezes można było zamienić na prezesa, myślę, że większość mieszkańców Południa z ochotą by takiej wymiany dokonała. To by była z pewnością wymiana na lepszy model.

0 0
ID:11389

Paula

Jesteście śmieszni! Co to kogo obchodzi!!!

0 0
ID:11394

seen

Mnie obchodzi, bo nie chcę mieć prezydenta, który źle wydaje pieniądze miasta, dla wątpliwych korzyści wprowadza zaciemnienie, tak, że ludzie boją się chodzić, a bandyci biją bezbronne dzieci i kobiety, którego nie obchodzi zdanie mieszkańców(konsultacje pozorne, bo niezależnie od ich wyniku forsowane są zamierzone pomysły)i uszczęśliwia ich na siłę swoimi poronionymi koncepcjami; do którego nie sposób się dostać, bo ma tyle funkcji, że sam nie wie kim jest, a sekretarki bronią dostępu jak niepodległości. Ja po prostu wykorzystuję ten post, żeby ostrzec mieszkańców przed panem L. Możemy sie obudzić z ręką w nocniku.

0 0
ID:11395

Baśka

To jest aroganckie i stare to osiedle dziadków i dziurawych chodników nic tam nie ma

0 0
ID:11396

szuja

Boże co za ciemnota. Miałem w prost napisać ,że kobieta mi się podoba.Nie żeby w sensie erotycznym ,bo nie ten rocznik jestem ale ,że inne młodsze powinny z niej brać przykład . Jest czysta ,zadbana,zgrabna sylwetka /kiedyś troszkę nadwagi/,tak jak napisałem. Sprawy zawodowych nie poruszałem więc wypraszam sobie wszelkie uwagi. To tylko Izabeli M. wolno?

0 0
ID:11397


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA