Placzemy od 60 lat nad Zydami. Zgoda. Ale w tej chwili Izrael...

Placzemy od 60 lat nad Zydami. Zgoda. Ale w tej chwili Izrael zrobil z Palestyny wielki oboz koncentracyjny skazujac ludnosc na wolne konanie. Blokuje dostawe zywnosci, materialow budowlanych, lekow, nie daje chorym przedostac sie do szpitali od czasu do czasu bombarduje tych biednych ludzi. Zeby przypodobac sie Ameryce utrzymujemy z tym krajem stosunki dyplomatyczne i w tym samym czasie bombardujemy niewinna ludnosc cywilna w innych krajach. Czy to tak ma wygladac ta demokracja ?

12 komentarzy

player

A kogo to obchodzi ?

0 0
ID:11570

pazdzioch

a my zawsze sie litujemy tych niby poszkodowanych a czy Palestanczycy to sa swieci?

0 0
ID:11572

wadera

player
A jak myślisz?

0 0
ID:11576

ha ha

No coz, droga Krystyno. Matko milosierdzia i wspolczucia. Sprawa jest prosta. Ropa ma byc nasza. I g...... mnie obchodzi dobro , palestynczykow, arabow, zydow, wielbladow itp. Armia jest od tego zeby szczuc i gryzc. Jak ma siedziec w koszarach to niech ginie w polu. Jako ich platnik, podatnik, czy zginie ich 100 czy 500, mnie to zwisa i powiewa.

Jak mam placic za darmo to niech biegaja po pustyni.
Jak tak im wspolczujesz to jedz tam, jaki problem. Przyjma Cie z otwartym scyzorykiem z pewnoscia.

0 0
ID:11581

zbuntowany_kaloryfer

Z Ameryką jesteśmy w sojuszu - a z tego wynikają pewne zobowiązania. I nie żałuj kobieto Arabusów ze Strefy Gazy, które będąc niemowlakami jako maskotek używają kałachów.

Ps. Witam szanowne towarzystwo po kilkudniowym pobycie w naszym włocławskim szpitalu. Nie jest tak źle, jak tu niektórzy czasem opisują. Personel w zasadzie miły, nawet udają, że nie widzą kiedy człowiek w kibelku zapali;). No i nic nie trzeba robić. Jest tylko jeden problem - jadło.
Po pierwsze: niezbyt zjadliwe, jałowe, pasqdne.
Po drugie: porcje jak dla przedszkolaka. Ktoś, do kogo nie przyjedzie rodzina z dostawą ma - lapidarnie rzecz ujmując - przesrane.

0 0
ID:11592

cyklista

Witam Czcigodnego Zbuntowanego_Kaloryfera.Czyżbyś podupadł na zdrowiu tak poważnie,że musiało to skończyć się szpitalem?

0 0
ID:11594

zbuntowany_kaloryfer

Czcigodny Cyklisto! Czasem człowiek ma hmmm... wypadek. Ale żyw jestem - złego licho nie bierze hehe. Dowód? Drugi raz w życiu w szpitalu byłem, normalnie na nic nie zapadam! Tak na dobrą sprawę nawet bym nie musiał w szpitalu być. Ale chciałem trochę zmienić otoczenie. Jak to się mówi: co ja jestem? Krowi ogon, aby się jednej d. trzymać??;)))))))

0 0
ID:11597

cyklista

Pobyt w szpitalu(nigdy od chwili urodzenia w nim nie leżałem-zejdę z tego świata nie mając mozliwości obejżenia pięknych i seksownych siostrzyczek)to podobno mała wyprawa w Himalaje.Cały ekwipunek trzeba zabrać ze sobą.Nie wiem z ilu Szerpów kozystałeś aby dostarczyć niezbedne do przetrwania rzeczy.W najlepszej sytuacji są członkowie klubu płetwonurków-mogą mieć butle z tlenem.Pozdrawiam

0 0
ID:11600

zbuntowany_kaloryfer

Wiesz Cyklisto, pomijając jedzenie (które lepsze dostawałem w armii - znaczy dużo lepsze): nawet bym nie przejadł sam - i było dobre, prawie jak domowe - szpital nie jest zły). Serio, podobało mi się w szpitalu.
Ps. Co muszę ze zdziwieniem przyznać - po raz pierwszy w życiu normalnie, sensownie i grzecznie rozmawiam z kimś o zdecydowanie innych poglądach na większość spraw.

0 0
ID:11601

szuja

Kaloryferku drogi czy, to był może Oddział na literkę P.

0 0
ID:11618

zbuntowany_kaloryfer

Cyklisto Zacny! Praktycznie nie korzystałem z pomocy "osób trzecich" - a codziennie miałem i bułki i pierogi i nawet bigos zwany "bee gees";)
Żeby tak jeszcze net był na sali i pielęgniarki bardziej "życzliwe" hehe to mogę sam się okaleczać i stamtąd nie wychodzić;)

Ps. No i jeszcze jednoosobową salę poproszę i łazienkę wyłącznie do mojej dyspozycji. No i plazma na ścianie też mi nie będzie przeszkadzać. A lekarki i pielęgniarki mają być szczupłe i być ok. 30 i oczywiście być "bezpruderyjne". Aha, za basen też się nie obrażę, podobnie jak za kino domowe przyzwoitej jakości hehehe;)

0 0
ID:11637

szuja

Kaloryferku już nie musisz odpowiadać.Po ostatnim poście nabrałem pewności ,że to jednak była psychiatria.

0 0
ID:11660


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA