Pan Polanski nietykalny pedofil (wedlug sadu amerykanskiego)...

Pan Polanski nietykalny pedofil (wedlug sadu amerykanskiego) dalej zbija pieniadze. Dostal w Berlinie nagrode. Nie ma to jak miec pieniadze wtedy miedzy innymi mozna zafundowac sobie takiego pana Rosola i "tylko" za mala premie (wynoszaca 60 000 wyplacana za kazda przysluge bardziej nielegalna jak legalna) mozna sobie wiele zalatwic.

11 komentarzy

pazdzioch

przypominam ze wiekszosc dziewczat rozpoczyna swoje zycie seksualne ponizej 16 roku zycia a tamta "panienka" weszla mu zwyczajnie do luzka z tego co powszechnie wiadomo

0 0
ID:11755

ha ha

Dodam, ze za wiedza matki i czasie "wolnej milosci". Nie bronie go tak do konca, ale co do winy to bym tak nie sadzil na max.

0 0
ID:11757

szuja

A matka nikt się nie zajął.Przecież to Ona wysłała małolatę.

0 0
ID:11762

leniwa

po pierwsze ten pan tej dziewczynki nie zgwałcił .Po drugie nie wnosi do niego juz pretensji ta pani .I po 30 latach teraz tak niszczyc człowieka to chyba cos nie tak .Ktos tu dobrze stwierdził że niejedna nastolatka sama pcha się do łóżka i nie wygląda na te swoje marne lata .

0 0
ID:11763

Stacha

Jaki z Polańskiego pedofil - dziewczyny chcąc zrobić karierę idą do łóźka z własej woli.Przecież Polańskiej jej siłą nie zaciągnął - za przyzwoleniem matki. O co tyle krzyku. W całym showbiznesie robi się tak karierę, co nie wiesz o tym?

0 0
ID:11767

bóm

Pan Polański jest wielkim twótcą; mam dla jego dzieł ogromny szacunek i szczerze je podziwiam.
A małolaty pakują się do łóżka nachalnie - swoje labie noszą niemalże na widoku.

0 0
ID:11770

Sebik

Pedofilia to pedofilia, a nie prawie pedofilia.

0 0
ID:11773

obserwator-prowokator

To, że Samantha Gailey (obecnie Geimer) miała 13 lat, choć jak na swój wiek była już nadzwyczaj kobieca, jak również to, iż jej matka temu się nie sprzeciwiała, wcale nie oznacza, że Polański nie powinien był sprawdzić, ile ona miała lat. Bądź co bądź był już dorosłym i doświadczonym facetem. Ciekawe, jaka byłaby Wasza reakcja wówczas, gdyby to nie był Polański, a np. Nicholson (w jego domu to się odbyło), ofiarą zaś Wasza córka. Zapewniam, że gdybyście faceta dorwali, to potem mówiłby falsetem.

0 0
ID:11775

pamar

Nie wierzę w to co widzę, Wy wszyscy którzy nie widzicie w tym nic złego chyba jesteście chorzy! Uważacie, że seks 40-to letniego faceta z 13-to latką to coś normalnego??? To nie Średniowiecze, że długość życia była nieporównywalnie krótsza i przez to ludzie, a zwłaszcza kobiety szybciej dojrzewały i dochodziło do tego że tak młode dziewczyny zostawały żonami i matkami. To inny przedział historii i obyczajów. Ten osobnik powinien być w więzieniu.

@leniwa
Podejrzewam, że jesteś kobietą a może i matką. Poczytaj to http://tnij.org/fyaq

0 0
ID:11776

leniwa

tak jestem matką i mam córkę i gdyby ją nie daj Boże ktoś zgwałcił to bym zabiła .Jednak tak ją wychowałam iż w wieku lat 13 była skromną dziewczynką która uczyła się a nie myślała jak wepchac się do wyra dorosłemu facetowi .Pracowałam w jednym z hoteli i na własne oczy widziałam jak małolaty przychodziły na zarobek do starszych panów i natchnęła się na mnie moja sąsiadka lat 14 ,która zawsze wyglądała na dużo starszą i takiemu panu nie przyszło nawet do głowy że to takie dziecko .Proszę nie mylic gwałtu i tego czego same dziewczyny chcą .

0 0
ID:11790

anonim1

Popieram wypowiedzi pamara i obserwatora-prowokatora. Na 100% gdyby bohaterem tej historii byłby zwykły "Kowalski" to wypowiedzi na tym forum byłyby zupełnie inne. A dla tego że to p.Polański sławny reżyser - to jemu wolno? Prawo jest prawem i gość powinien gnić w pierdlu a nie siedzieć w areszcie domowym i w dodatku powinien być odpowiednio traktowany przez współosadzonych. Co do tej 13-sto latki pchającej się na siłe do łóżka p. reżyserowi - to pewnie dostała troszkę kasiory, żeby odpuściła sobie batalię o sprawiedliwość. Na marginesie gdyby mi się pchała jakaś małolata do łóżka to bym od razu ją "odpalił". A że p.Polańskiego chciał zaznać jak smakuje zakazany owoc - to niech teraz pokutuje.

0 0
ID:11795


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA