przesyłam ukłony dwóm narowistym damom,a szczególnie tej...

przesyłam ukłony dwóm narowistym damom,a szczególnie tej młodszej,siedzącej za kierownicą dużego i z pozoru białego samochodu osobowego/świadomie nie podaję marki i nr.rej.,bo pewnie by spłonęły ze wstydu/,które podróżując ok.godz.9,20 między Pl.Wolności a ul. Kilińskiego o mały włos mogłyby rozjechać mężczyznę przechodzącego po pasach ,na zielonym świetle.Były do tego stopnia zirytowane,iż pieszy nie ustąpił drogi,że wydawały z siebie gardłowy głos czyli trąbiły jak najęte.Ten epizod ,zapewne,został zapisany na taśmie video,gdyż to miejsce jest "kamerowane"i może posłużyć jako materiał poglądowy na kursach samochodowych.
Szerokiej drogi .

2 komentarze

Stacha

Szczególnie trzeba zwracać uwagę na samochody o rejestracji CWL - o mały włos bym została ofiarą- chciałam przejść z ul.Warszawskiej na Pl.Wolności juz wchodziłam na pasy a od strony Pl.Wolności w kierunku Warszawskiej nadjechała blondynka ,białym samochodem nie zapamietałam marki tylko CWL 071 .. i dobrze,że odskoczyłam- z taka prędkością to nie jeździ się po mieście chyba,że po polnych drogach ta osoba jeździ i nie wie jak zachować się w mieście..Jest monitoring -nikt nie obserwuje?To po co instalowano jak nie ma kto obsługiwać.Tak czuwają kamery nad bezpieczństwem mieszkańców.

0 0
ID:358

Chasm

Potwierdzam opinię o numerach CWL, a spoza miasta – warszawiaków. Nie tak dawno jeden taki obtrąbił mnie niesamowicie gdy jadąc PRAWYM pasem w mieście – przyznam się – 70 km/h (okolice lubiane przez panów policjantów) – nie przyspieszyłem, aby mógł wjechać na lewy pas! Przyznam, że zatkało mnie, ale gdybym nie jechał z dziewczyną to odpowiednio „odprowadziłbym” buraka do granic miasta 

0 0
ID:381


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA