Szybki Internet od Netii na łączach TP Witam, W związku...

Szybki Internet od Netii na łączach TP
Witam,
W związku z moliwością przejścia na znacznie lepszych warunkach do Netii (4Mb za 59 PLN lub 4Mb + telefon "Non Stop" za 118 PLN) proszę o opinię internautów, którzy korzystają już z tej oferty, i proszę TYLKO tych, którzy korzystają, a nie słyszeli bądź czytali. Za wszelkie merytoryczne posty będę bardzo wdzięczny.

7 komentarzy

bert.

Wcześniej miałem Neostradę z telefonem w TP,obecnie korzystam z usług Netii ale tylko na sam internet.Też byłem kuszony ofertą internet+telefon,co mi nie bardzo pasowało w dobie telefonii komórkowej,po 2 miesiącach postawiłem na swoim po stanowczym stwierdzeniu że interesuje mnie sam internet albo szukam innego operatora.Teraz moja oficjalna szybkość łączą to 8 Mb/s,a w praktyce szybkość dochodzi do 16-20 Mb/s.

0 0
ID:12175

chasm

Generalnie chodzi mi o to, czy internet nie rwie, jaka jest obsługa itd. Jeśli mam związać się z nimi na nieco dłużej wolałbym nie tracić zdrowia na użeranie się z BOK:)
Z Twojego postu wnioskuję, że jesteś generalnie zadowolony, tak?

0 0
ID:12183

ha ha

Jakość lacza Netii bardzo dobra, awarie rzadkie. Ale jezeli juz cos padnie to kontakt z BOA to makabra plus koszmarna ilosc blednych faktur, naliczen itp.

Niestety odradzam.

0 0
ID:12188

bert.

Od początku korzystania z usług Netii tj.od X 2009 nie narzekam,z BOK jeszcze się nie kontaktowałem bo nie było takiej potrzeby.Faktury otrzymuję w postaci elektronicznej, jak do tej pory bez zarzutu.Owszem zdarzały się przerwania łącza ale gdzie tego nie ma.Generalnie na plus...

0 0
ID:12195

zxxc

W ciągu ostatnich 2 lat mieli tylko 2 poważne awarie sieci jedna trwała 12 godzin. Kontakt z BOK bardzo miły i uprzejmy, rzetelne info o awarii i planowanym czasie wznowienia usługi. Od ostatniego roku spokój generalnie.. Jedyne problemy jakie były przy podpisaniu umowy to od strony TP bo to ich kabel :)

0 0
ID:12196

chasm

Dzięki za opinie.
Sądziłem wprawdzie, że użytkowników Netii we Włocławku jest troszkę więcej, ale i za te jestem wdzięczny.
Pozdrawiam

0 0
ID:12280

Aeternus

Witam...

Posiadam internet z Netii 4 mb od 6 miesięcy... Od 3 miesięcy z tego transferu który gwarantowała mi umowa nie mam nawet 1/5. Sprawdzałem łącze różnymi testami i praktycznie każdy pokazywał jedno i to samo... Początkowo myślałem, że problem leży po mojej stronie ( złe ustawienia routera... zakłócenia na linii itp. ) Jednak nie... wszystkie ustawienia są prawidłowe, router jest dopasowany do łącza TPSA ( wcześniej korzystałem z usług Telekomunikacji ).
Obsługa klienta to jedna wielka porażka !!! Ludzie z działu technicznego to jakieś nieporozumienie ! Od 3 miesięcy zadaje im 1 i to samo pytanie... kiedy usterka zostanie naprawiona... Telefonowałem w tej sprawie około 50 razy i za każdym razem słyszałem 1 odpowiedź... cyt. " dokładnie nie wiadomo, musi się pan uzbroić w cierpliwość... " Przepraszam, czy to jest odpowiedź technika ? Czy to jest odpowiedź osoby, którą zatrudniono do działu technicznego ? Z miesiąca na miesiąc czekam... i nadal usługa nie została naprawiona...
Najgorsze jest to, że nie ma żadnej osoby odpowiedzialnej za to wszystko, a Dział Obsługi Klienta nie jest w stanie podać mi takiej informacji...
Co więcej... Domagam się od nich wystawienia korekty do faktur, które wystawiali przez ten okres, kiedy zgłosiłem awarię... Korekt jak nie było, tak nie ma... za to Netia wystawia nadal faktury na kwotę podaną w umowie... Jakim prawem ? Usterka nadal nie została naprawiona i nie wiadomo kiedy w końcu to uczynią...

Brak kompetentnych osób w dziale technicznym, brak wyjaśnień co do usterek, brak odpowiedzialnej osoby za zgłoszoną usterkę, zwodzenie klienta, niedotrzymywanie warunków umowy...

0 0
ID:24693


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA