Chciałam wszystkich przestrzec przed organizacją imprez...

Chciałam wszystkich przestrzec przed organizacją imprez cateringowych w lokalu GOSPODA PRZY ULICY ŻURAWIEJ U PAŃSTWA GROSZEWSKICH. Ostatnio wraz z rodziną organizowaliśmy imprezę kameralną w tym lokalu.Wszystko by było w porządku, gdyby nie poważny incydent przy płaceniu rachunku końcowego. Na rachunku znalazły się kwoty diametralnie wyższe niż te które były uzgodnione wcześniej.Szczególnie jeśli chodzi o ceny alkoholi.Po słownej interwencji właściciele absolutnie nie zgodzili się na zwrot nadpłaconej kwoty.Zasięgłam języka u znajomych i jak się okazało jest to notoryczny przypadek w tym lokalu.....

3 komentarze

Damian O.

Dziekuje za cenna informacje gdyz mialem wyprawic w tym wlasnie lokalu komunie mojego syna.Wczesniej slyszalem plotki o oszustwach w tym lokalu lecz nie zwracalem na to wiekszej uwagi teraz wierze w te slowa.pozdrawiam

0 0
ID:385

rozczarowany

Mnie też oszukano w tym lokalu. Pół roku przed planowaną imprezą umawiałem się z właścicielką i usliliśmy wszystkie warunki. Okazało się, że właścicielka nie dotrzymała słowa.Razem z nami na jednej sali zorganizowała jeszcze dwie inne imprezy. Na małej sali wcisnęła tyle ośób. Aż trzy imprezy w jednym miejscu to coś okropnego. Jednym nie pasowała muzyka, drugim jeszcze coś innego a właścicielka dziwiła się później dlaczego mieliśmy pretensje.W końcu ona upiekła trzy pieczenie na jednym ogniu.....

0 0
ID:395

katarzyna wozniak

Miałam podobną sytuację- umówiłam się na ceny alkoholi dużo niższe niż były do zapłacenia.Herbata podawana w dzbankach, ponownie zalewana na naszą prosbę(zielona),była liczona po cenie normalnej herbaty a nie wrzątku...

0 0
ID:458


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA