Dzisiaj jadąc samochodem ul. Kilińskiego w kierunku pl....

Dzisiaj jadąc samochodem ul. Kilińskiego w kierunku pl. Wolności stając w korku zauważyłem Panie wychodzące z Miejskiego ośrodka Pomocy Rodzinie. Jednak jakie było zaskoczenie, gdy spojrzałem na zegarek. Okazało się, iż na zegarku była godzina 15.24 a to co się orientuje MOPR pracuje do godziny 15.30. Zastanawia mnie gdzie byli przełożeni tej instytucji?? Może właśnie o tej godzinie już ich nie było w pracy?! Ciekawe co na to prezydent miasta?? Może warto było się zainteresować podległymi instytucjami a w szczególności Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Rodzinie, na który to ostatnio było słychać wiele niepochlebnych opinii. Może warto coś zmienić, aby ta instytucja stało się bardziej przyjazna społeczeństwu i nie kojarzyła się z kolejkami (czasami w dantejskich warunkach) i rozdawaniem zasiłkom osobom, które to albo „pracują na czarno” albo osobom które tego zasiłku nie potrzebują! Ciekawe kto jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy?? Jutro z ciekawości sprawdzę do której się pracuje w MOPR Włocławek!!!

1 komentarz

koles_k..

Powinni zlikwidowac caly ten MOPR widac, jak ci co biora pomoc sie gniezdza jak daja za darmo nawet nie wstana rano tylko leza za 5 dwunasta !!!

0 0
ID:387


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA