Czułem że jakiś .... będzie chciał zabłysnąć... tak...

Czułem że jakiś .... będzie chciał zabłysnąć... tak też się stało.

http://wiadomosci.onet.pl/2153773,11,posel_pis_w_naszym_dzienniku_rosja_mataczy,item.html

Zero szacunku dla takich politykierów jak on.

9 komentarzy

ben Jakov

Pan poseł Górski musiał myśleć kolektywnie - z całą rodziną, jako że pojedyńczy człowiek nie jest w stanie takiej głupoty wymyślić. Ciekaw także jestem, czy pan poseł brał lekcje głupoty, czy taki samorodny talent z niego.

0 0
ID:13420

wloclawianin_ssc

A czy to nie jest ten Pan Poseł, który miał "ciekawe" wystąpienie o nowym Prezydencie USA? :) Mówiąc, że Barack Obama to: "nadchodząca katastrofa i koniec cywilizacji białego człowieka"

0 0
ID:13421

wesoly

Zero kultury zarówno politycznej jak i kultury zwykłego człowieka u tego posła.. osła.

0 0
ID:13424

cyklista-wylogowany

Cóż może wiedzieć "Ikar" z PiS-u o komunikacji lotniczej XXI-go wieku.

0 0
ID:13425

observer

Pan Poseł Górski powinien zmienić nazwisko na Nizinny lub Depresyjny.
Chociaż jeżeli mielibyśmy klasyfikować jego głupotę i podporządkować klasyfikację do jego nazwiska byłby z niego najwyższy szczyt na Świecie... szczyt głupoty.

0 0
ID:13426

szuja

Jak to w Solidarności!

0 0
ID:13427

jp

i nikt z kolegów klubowych go nie potępił.Dlaczego?

0 0
ID:13439

szuja

Re;jp

i nikt z kolegów klubowych go nie potępił.Dlaczego?
dziś, 08:45:40 Odpowiedz
A no dlatego ,że w Solidarności takie obyczaje panują.

0 0
ID:13450

cyklist-wylogowany

Do Szanownego jp
Czy Czcigodny jp uważa,ż potępienie "posła" Górskiego przez kolegów z klubu PiS odniosłoby jakikolwiek skutek? Poseł który "wchodzi" do parlamentu z 3070 głosów poparcia,informuje zebranych parlamentarzystów o zabawie w której uczestniczył wespół ze swoją małżonką i nostalgii za balami ziemiaństwa zasługuje na uwag pozaostałych kolegów z PiS? Przecież wiecej głosów niż ów pseudoparlamentarzysta otrzymują w wyborach osoby starajace sie o posady wójtó w gminach polskich."Poseł"Górski był kiedyś redaktorem "Naszego Dziennika"co umożliwiło Mu chyba poprzez stosunki koleżeńskie wydrukowania tego typu wypowiedzi.Pisałem kiedyś,że niektóre ugrupowania parlamentarne maja swoich "Stańczyków".Chyba przesadziłem-oni nawet do pięt Stańczykowi nie dorastaja.Są po prostu błaznami nadwornymi swoich ugrupowań.Cóż z fizjonomii przypomina trochę Pana Gadzinowskiego Piotra z tygodnika "NIE".A może się mylę odnośnie pochodzenia.

0 0
ID:13451


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA