Od chwili, gdy poinformowano, że rodziny Lecha i Marii...

Od chwili, gdy poinformowano, że rodziny Lecha i Marii Kaczyńskich zdecydowały, iż para prezydencka spocznie w Katedrze Wawelskiej - spadły ostatnie maski obłudy, ukrywanej dotąd umiejętnie za parawanem cynicznego nakazu. Spektakle sprzeciwu wobec tej decyzji, urządzane przez niektóre środowiska i media, obnażyły faktyczny stan umysłów i serc, a tłumiona w okresie „żałobnej propagandy” nienawiść ponownie stała się znakiem rozpoznawczym piewców „narodowego pojednania”.



11 komentarzy

do aBc

zgadzam się z Tobą, ale bardzo mi się nie podoba, że Dziwisz ze swoimi biskupami miesza się w to, nawet w takiej tragedii, kler myśli o swoim interesie

0 0
ID:13503

A-Z

A Ty myslisz ze to jest wlasciwe miejsce dla Pary Prezydenckiej -- ja nie

0 0
ID:13504

Paweł

Wybacz ........, ale skomentuję to po okresie żałoby narodowej. Co do Dziwisza to proste, oni (czyli wielcy tego Kościoła) nie kłamią. To tylko słaba pamięć kardynała jest temu winna, że co kilka godzin zmienia swoje wypowiedzi a oglądałem już ich chyba pięć lub sześć. Do tego dodajcie kilka wypowiedzi ludzi z kancelarii prezydenta i PiSu i sałatka gotowa. Szkoda tylko, że nie da się jej strawić.

0 0
ID:13505

jp

i znowu aBc,akto jak nie pis i kler włożył kij w mrowisko,pytam się po co?zawsze gdyby zdecydował naród można by przenieść zwłoki pary prezydenckiej na Wawel.

0 0
ID:13508

osa

Jak długo jeszcze o wszystkim będzie decydował kler ?

0 0
ID:13514

do aBc

nawet radio Maryja miesza się w politykę i już sugeruje i namawia na kogo głosować, to jest jakiś absurd, ja nie wiem, czy w tym kraju to tacy ciemni ludzie mieszkają, że ufają Rydzykowi, który z wiarą nie ma nic wspólnego, bo robi wszystko na odwrót, wystarczy wejść na stronę radia, a tam tylko numery kont,na które można wpłacać kasę, to radio powinno zmienić nazwę na materialistów i kłamców, którzy wykorzystują ciemnotę starszych ludzi

0 0
ID:13516

pazdzioch

To kto jak nie prezydent ma byc chowany na Wawelu? Zdzichu z Barskiej ?

0 0
ID:13517

szuja

Przed rozbiorami Polski było podobnie i długu też co nie miara a mamy na łeb po 25tys zł.

0 0
ID:13519

aBc

sz. pan "paździoch" jak zwykle jest odpowiedzialny i jest sobą.

0 0
ID:13527

szuja

To znaczy ,że padzioch jest podobny do ciebie a jak to go określał Kiepski ?

0 0
ID:13560

kortyzol

Ja wiem , tego w serialu ,to nazywał wielką mendą.

0 0
ID:13580


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA