Byłem pożegnać Prezydenta, około 4.00 mozna bylo wejsc do...

Byłem pożegnać Prezydenta, około 4.00 mozna bylo wejsc do kosciola spokojnie i spedzic tam z pol godziny w odleglosci 10-15 minut od trumny :(
Ale to co mnie zszkowalo. W Warszawie nawet gumy do zucia nie kupisz, sklepy, MC zamkniete.
W Plocku "przelotowo" to samo.
A we Włocławku szrto-pchli targ. Panie Palucki czy nie ma Pan wladzy nad tym miastem. Czy nawet bodazje firmy M.... (bo to ona jest wlascicielem placu chyba) nie mozna zdyscyplinowac.
Co z Pana za Prezydent. Cel mojej podrozy nie ma znaczenia. Ale wstyd dla mijajacych to miejsce na tle innych miast okropny.
Palucki dalej .... jak Polsat puszczjacy reklamy zamiast transmisji z pozegnania ofiar.
Rece opadaja.

13 komentarzy

Taaa

Zgadza się - zaściankowość władz tego miasta w połączeniu z jego komunistycznymi zaszłościami będzie gwoździem do trumny Włocławka .Przy wybitnym udziale mieszkańców .

0 0
ID:13609

ewa

jakby z lewa był prezydent to by była żałoba

0 0
ID:13610

ewa

a nie komentujesz ludzi ( naszych mieszkańców) którzy tam byli?

0 0
ID:13614

fryc

Nie chciałbym żyć w mieście,w którym prezydent by nakazywał co ma być i kiedy czynne.Właściciele targu go otworzyli, tłumy gawiedzi żądnej "rozrywki" przybyły,co tu do rzeczy ma prezydent?!

0 0
ID:13615

miastowy ;)

A przepraszam, czy to prezydent, burmistrz, wójt(...) ma nakładać żałobę na firmy ? Czy to raczej sprawa właściciela danego przedsiębiorstwa?

0 0
ID:13616

Stacha

Pchli targ jest na prywatnym terenie i to tylko od ludzi zależy czy jest czynny czy nie.

0 0
ID:13617

szuja

Ale ,to nie jest Pchli targ,tak jak wszystko inne zresztą i bez np demokracja i kapitalizm.

0 0
ID:13619

profek412

To chyba do handlarzy powinno się mieć pretensje i do kupujących. Co do tego ma prezydent. Może chmura gazów z wulkanu to też jego wina?

0 0
ID:13621

ha ha

Tak nie do konca tylko do sprzedajacych. To Prezydnet powinnien miec wplyw na to co sie dzieje w miescie. A jezeli nie potrafi sie nawet dogadac z jedna z wiekszych firm w miescie to zenada.

Ja w Firmie na M... juz dawno paliwa nie kupowalem, ale teraz na pewno nie kupie juz czegogolwiek. Nie chodzi o opcje polityczna ale o robienie "wiochy" dla paru tysiecy.

0 0
ID:13626

wiesniak

A flag z kirem w sobotę czy niedzielę to nie było komu powiesić ale zdjąć te powieszone w końcu w poniedziałek czy wtorek, tuż po pólnocy (rano już ich nie było) to i owszem.

0 0
ID:13643

maja

Co tak się do tego targu doczepiliście ,czy to taka zbrodnia na chleb zarabiac .Załoba żałobą ale jeśc trzeba .Ja bym raczej potępiła tych co miejscem w kolejce do Belwederu handlowali lub miejscówkami na uroczystości pogrzebowe w Krakowie .

0 0
ID:13653

alutka

za to za znicze trzeba było słono płacic i ktoś sie nieżle nachapał .

0 0
ID:13654

gnat

kapitalizm to kapitalizm każdy sam decyduje czy otworzyć swój interes czy nie, nie obwiniajmy nikogo że mógł na to wpłynąć o taką zresztą Polskę walczyliśmy

0 0
ID:13662


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA