Wczoraj wchodząc do mieszkania znalazłem pod drzwiami...

Wczoraj wchodząc do mieszkania znalazłem pod drzwiami ulotkę pizzerii z ul. Nowcy, która w nazwie ma pechowy numer. Były w niej różne informacje o lokalu, np. "lokal klimatyzowany", podana była nawet strona www tego lokalu. Myślę sobie "zajrzę i zjem coś". Wchodzę i... klimatyzacja - jest, ale wyłączona, drzwi do lokalu otwarte, wszechobecne muchy. Pani przyjęła zamówienie, oczywiście płatne "z góry" po czym nie myjąc rąk zabrała się do tworzenia "dzieła". Po chwili do lokalu weszła jeszcze jedna dziewczyna z obsługi, która właśnie dostarczyła zamówienie "na telefon" i oczywiście nie myjąc rąk zabrała się do przyrządzania kolejnego dania. To już kompletnie "zwaliło mnie z nóg".
Bywam w różnych lokalach, ale tam byłem pierwszy i ostatni raz.

4 komentarze

hose74

Ha ha . Przepraszam za śmiech ale przetestowałem pizzerie dużo wcześniej. W pizzy z kurczakiem znalazłem skórę z jakby z pierzem .Katastrofa ....

0 0
ID:405

Olga

Faktycznie pechowa ta pizzeria.Ja tez tam bylam i pizza smakowala jak jakas "podeszwa od buta"nie dalo rady jej pokroic.W dodatku dziwczyna niosaca pizze do stolika zrzucila na podloge 2 kawalki pizzy.Brak slow.

0 0
ID:409

-ehhhh

to jak 2 kawałki jej spadły to chyba była pokrojona ?

0 0
ID:414

Olga

drogi "ehhh"byla pokrojona,nie wiem jak ty ale ja kroje pizze a ty odrazu na raz jesz wielkie trojkatne kawalki pizzy:)chyba mnie nie zrozumiales...

0 0
ID:439


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA