Co Wy na to drodzy internauci...

Co Wy na to drodzy internauci
http://www.naszdziennik.pl/index.php?dat=20100416&typ=tk&id=tk21.txt bo mnie to już też zaczyna zastanawiać. Widziałem owy filmik z wieloma komentarzami i sam nie wiem co o tym sądzić. Może rzeczywiście powinna powstać niezależna, międzynarodowa komisja techniczna dla zbadania przyczyn katastrofy pod Smoleńskiem zaproponowana przez prof. Jacka Trznadla, przewodniczącego Rady Polskiej Fundacji Katyńskiej i swoją drogą ciekaw jestem (zapewne negatywnej) odpowiedzi Tuska, jakie znajdzie uzasadnienie.

5 komentarzy

alutka

Było by dobrze jak by takowa powstała ,mieli byśmy jasnośc sytuacji i w przyszłości nie było by niedomówień .

0 0
ID:13710

realnym_okiem

nasz dziennik - bardzo wiarygodne źródło...

0 0
ID:13711

szuja

Oj pamar!!!!!!!!

0 0
ID:13717

pamar

@realnym_okiem
co to miało znaczyć? "nasz dziennik - bardzo wiarygodne źródło...". Przecież tam jest tylko zamieszczony wywiad z płk. Jerzym Artymiakiem, prokuratorem Naczelnej Prokuratury Wojskowej. Jeśli nie wierzysz wojskowemu prokuratorowi to poszukaj w innych mediach. Prawdą jest, że polskie śledztwo w tej sprawie prowadzone jest na bazie dowodów dostarczanych przez Rosjan. Jaki kraj pozwolił by sobie, aby Służby Bezpieczeństwa innego kraju przejęły kontrolę nad tak ważnym dochodzeniem? Dlaczego, np. ciała zmarłych (tylko identyfikowane były w Moskwie) po przywiezieniu do Polski nie były badane i nie została sporządzona pełna dokumentacja przez naszych? Powoli wychodzi na jaw wiele zagadek, niejasności, niewygodnych pytań. Podobno autor filmiku został ugodzony nożem. Przypadek? Na innych filmikach świadkowie w osobach dzieci mówią o katastrofie w sposób "wyuczony" bez żadnych emocji. Ujawnienie wszelkich nieprawidłowości na razie nie leży nikomu. Podobnie dokumenty w sprawie katastrofy z gen. Sikorskim miały być niedługo ujawnione, ale zostały utajnione przez Anglików na kolejne długie lata.

0 0
ID:13723

realnym_okiem

Dla ND wypowiada się wielu "fachowców" i jakoś ciężko potraktować to pismo jako obiektywne. Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych dziejów etc. Stało się jak się stało, przykro. Twierdzenie, że winni są Rosjanie itp. są nie na miejscu. Poczekajmy do końca śledztwa, a nie wysuwajmy teraz wnioski. Co do badania sprawy przez Rosjan to weź na poprawkę fakt iż stało się to u nich więc to ich problem i dlatego badają sprawę. Jakoś znudziło mi się ciągłe śledzenie tej sprawy ale jeśli mnie pamięć nie myli to miało być śledztwo prowadzone przez naszych i nich więc o co chodzi?
Pomijając już wszystko to czy ktoś przy zdrowych zmysłach uważa, że Rosji opłacało by się dokonywać zamach na Polskiego prezydenta? PO CO?!? Wystarcz, że przykręcą nam kurek z gazem i mają nas w garści. Logicznie patrząc na plusy i minusy takiego postępowania stwierdzam, że nie mieli by w tym żadnego insertu. Zawiniła pogoda i być może, podkreślam, być może czynnik ludzki. Tyle. Szkoda ludzkiego życia...

0 0
ID:13751


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA