Sami powiedzcie czy p.Rydzyk nie ma racji mówiąc o...

Sami powiedzcie czy p.Rydzyk nie ma racji mówiąc o solidaruszkach cyt. za Gazeta Pomorską ....Tadeusz Rydzyk: - Tragedia narodowa sprzed dwóch tygodni, która w takich rozmiarach nie zdarzyła się jeszcze nigdy w żadnym państwie, jest także wynikiem zdeprawowania m.in. w najwyższych organach władzy....koniec cyt.
http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/frontpage

5 komentarzy

alutka

Oczywiście po raz pierwszy zgadzam się z wypowiedzią tz;ojca .

0 0
ID:13869

aBc

Na modlitwę o Twój rozum pewnie już za późno, ale o zdrowie na pewno nie.

0 0
ID:13871

szuja

aBc- a uzasadnienie? Pan Bóg Cię stworzył a diabeł mózg włożył, na dodatek malutki i bialutki,żadnej szarości a tyle podłości.Wybaczam Ci ,bo to nie Twoja wina,ze kiedyś pękła sprężyna.

0 0
ID:13883

Swięte słowa

Afera goni aferę ,a na sprawy publiczne brakuje im czasu .

0 0
ID:13902

chasm

Szuja, gdy przeczytałem Twój post po raz pierwszy pomyślałem, że to całkiem niezła prowokacja, później jednak stwierdziłem, że to na poważnie. To jakieś żarty? "Tragedia narodowa sprzed dwóch tygodni (...)jest także wynikiem zdeprawowania m.in. w najwyższych organach władzy" . Czy ja dobrze to zrozumiałem? Są afery (oczywiście tylko w Polsce, całareszta świata jest kryształowo czysta...) więc z tego powodu Pan Bóg strąca samoloty z nieba? Bądźmy poważni. To przypomina arabski apel na jakimś portalu, że przyczyną katalizmów na świecie jest rozpasanie młodzieży i nieskromne stroje :)
Oczywiście Ojciec Biznesmen nie zapomniał nadmienić o swojej "pralni mózgów", "niszczonej przez 9 ministerstw" - normalnie Ostatni Sprawiedliwy... Ten cytat - "Kiedyś, żeby zniszczyć człowieka czy naród, strzelano, mordowano. Dziś zawraca się w głowie ludziom poprzez media, kabarety, programy pseudorozrywkowe" rozbawił mnie serdecznie.
Kolejny - "...w tym młodzieży zatruwanej systematycznie. To deprawowanie, niszczenie, rewolucja kulturowa są dokonywane precyzyjnie, planowo..." - wypisz wymaluj działania toruńskiego "duchownego".
Aż się boję myśleć, co będzie się działo w tej sekcie po śmierci jej guru - SANTO SUBITO...
Aha - i żeby nie było - jestem wierzący, ale wierzę w Boga, a nie w jego toruńskiego "reprezentanta".

PS. Prawidłowy link do artykułu - http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100426/KATASTROFA_SAMOLOTU_PREZYDENTA/74938876

0 0
ID:13907


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA