Z dotychczasowych uwag mieszkańców można wysnuć wniosek...

Z dotychczasowych uwag mieszkańców można wysnuć wniosek ,że przebudowę ulicy Kapitulnej projektował szewc i robił to na złość mieszkańcom ,a nie z poszanowaniem ich własności ,czy nie odnosicie podobnego wrażenia ?

8 komentarzy

kuba

swieta racja.

0 0
ID:13893

kościelny

Ale ten szewc co ma zakład przy Kapitulnej, czy jakiś inny?

0 0
ID:13894

szuja

Z tego co wiem ,to większość mieszkańców zamieszkałych na ul. Kapitulnej też nie dba o swoje prawo własności nieruchomości a szczególnie prawo graniczne .Jak kto dba tak ma.

0 0
ID:13897

wloclawianin_ssc

Boże... o 1,5 metra protest...
Najlepiej niech tego odcinka od Jastzębiej do Robotniczej nie robią, co? Będzie najlepiej wtedy?

A więc szanowni państwo: nie sądzicie, że czas na wprowadzanie zmian i zgłaszanie uwag do projektu już minął, gdyż inwestycja jest w trakcie realizacji? Uwagi można było zgłaszać w trakcie konsultacji społecznych lub nawet jeszcze przed rozstrzygnięciem przetargu... ale po rozpoczęciu realizacji inwestycji...? Jest taki stopień zaawansowania już prac że jestem po wrażeniem, że mieszkańcy dopiero teraz protestują, mimo że projekty już od dość dawna można pobrać ze stron Biuletynu Informacji Publicznej

0 0
ID:13903

profek412

A ja mam wrażenie, że osobą tam mieszkającym po prostu nic nie pasuje i jak by nie było to by było źle. Obecne protesty sensu żadnego nie mają. Był okres kiedy było można wnosić zastrzeżenia do projektu, a nie teraz jak koparki są na placu budowy. Nie chciało się spojrzeć do projektu to teraz niech nie marudzą. Mają przynajmniej drogę, a nie tak jak niektórzy muszą się tłuc po dziurach, aby do domu dojechać.

0 0
ID:13905

Paweł

Nie, państwo nie odnoszą takiego wrażenia. Tym bardziej, że nawet specjaliści od budowy dróg (Zbonikowski, Chmielewski, Dębczyński) nie organizowali protestów.
Natomiast mieszkańcy mający zastrzeżenia o czymś zapomnieli. Z tego co do tej pory czytałem to był protest, ze komuś samochód nie mieści się w poprzek chodnika przed bramą. Moim zdaniem chodnik jest do chodzenia a nie do parkowania samochodu. Ewentualnie można zamienić sobie na krótszy. Inna sprawa, że chodnik jest własnością gminy.
Inny problem dotyczył otwierania bramy, ze będzie sięgała na jezdnię. Bramę otwiera się na własną posiadłość a nie na ulicę.

0 0
ID:13908

Ale

We Włocławku nadal aktualne jest pytanie -miasto dla mieszkańców ,czy mieszkańcy dla miasta ? A to jest kolejna inwestycja gdzie jednak ,,mieszkańcy dla miasta '',a powinno być odwrotnie .

0 0
ID:13938

wloclawianin_ssc

Ale o czym my tu mówimy? O proteście o 1,5m pasa jezdni? No nie przesadzajmy. Ja bym raczej proponował spojrzeć, że sprawa ta nagle wyszła kiedy pojawił się artykuł bodaj w Nowościach, że mieszkańcy będą mieli za małe wjazdy do nieruchomości i nie będą mogli parkować tam swoich samochodów. Ot cała filozofia protestu. Zresztą - jak dla mnie protestu nie ma, bo protest musi mieć jakieś podłoże. Tutaj mieszkańcy jasno pokazali że mieli gdzieś co na tej drodze będzie, tylko przypomniało im się jak już wykonawca wykonał 50% prac... :) Ot Włocławek :) Były konsultacje to trzeba było się konsultować i zajrzeć w projekty

0 0
ID:13940


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA