Mam pytanie. Czy na terenie naszego miasta istnieją...

Mam pytanie. Czy na terenie naszego miasta istnieją prywatne przedszkola. Będę wdzięczna za informację.

8 komentarzy

profek412

Jest eduremia -> www.eduremia.pl

0 0
ID:13943

rodzic

Moje dziecko tam chodzi i jestem bardzo zadowolony. Wcześniej mój synek nie chodził do przedszkola, ale tu się dość szybko zaaklimatyzował. Widzę jak się rozwija. Widać, że bardzo dużo pracy pedagogicznej tam wkładają w rozwój dzieci. Do tego wszystkiego bardzo smacznie gotują we własnej kuchni. Często bywa tak, że mój synek nie chce zjeść w domu, bo mówi że w przedszkolu lepsze. Z czystym sercem polecam tam przedszkole.

0 0
ID:13944

Mieszkanka

Slyszalam o tym przedszkolu bardzo pozytywne opinie, i szczerze powiem ze mam zamiar zapisac tam moja coreczke.

0 0
ID:13950

Kasia

Dziękuję za informację. Pozdrawiam

0 0
ID:13958

xxxx

Czy w eduremii jest kuchnia, do ubiegłego roku mieli catering, a nie domowe obiadki?

0 0
ID:13970

Taaa

,,MPEC'' prowadzi ,,prywatyzowane'' przedszkole na Południu ,tam podobno pan K....... jest przedszkolankiem .

0 0
ID:13972

rodzic

xxx- tak mają własną kuchnie.

0 0
ID:13985

Mama

Edu.... to bardzo fajne przedszkole, polecam,moje dziecko juz drugi rok tam uczęszcza, zawsze chętnie. Kadra bardzo przyjazna dzieciom, dzieciaki uwielbiają "swoje panie"

0 0
ID:18364


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA